NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały przepływowe STOW

Regały przepływowe STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
Zasada FIFOtak
Wysokość [mm]11000
Szerokość [mm]900
Głębokość [mm]20000
Rozstaw rolek hamujących co [mm]1000

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stowpolska.pl
info.stow.pl@stow-group.com

Regały przepływowe Stow zapewniają efektywne i zwarte przechowywanie towaru na paletach. Towar wkładany jest od strony załadunkowej i przemieszcza się w dół dzięki sile grawitacji. Od strony rozładunkowej palety mogą być usunięte. W tym systemie palety przechowywane są zgodnie z zasada pierwszy wszedł, pierwszy wyszedł (FIFO).

SYSTEM PRZEPLYWOWY PRZECHOWYWANIA LIFO (OSTATNI WCHODZI/PIERWSZY WYCHODZI)

System regałów przepływowych typu Push-Back, także realizowany z bieżniami rolkowymi. Realizują kolejność Obsługi typu ostatni wszedł/pierwszy wyszedł (LIFO). W tym przypadku palety sa ładowane i rozładowywane z tej samej strony. Wózek widłowy wpycha palety w tunele a one wracają dzięki sile grawitacji.

KORZYSCI WYNIKAJACE Z UZYWANIA REGAŁÓW PRZEPŁYWOWYCH

  • Stosuje się mniejszą ilość korytarzy roboczych w regałach przepływowych, zatem zwiększa sie powierzchnia przechowywania
  • Redukcja czasu transportu pomiędzy miejscami ładunku i rozładunku,
  • Automatyczna rotacja towaru, ponieważ produkt przemieszcza się na podstawie zasady FIFO lub LIFO,
  • W regałach paletowych możliwe jest składowanie dużej ilości palet w jednym tunelu,
  • W magazynach z regałami przepływowymi zmniejsza się koszty energii: można ograniczyć oświetlenie do obszarów ładunku i rozładunku, koszty chłodzenia w chłodniach również są zredukowane. 

 

STOW Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy STOW, która wchodzi w skład notowanej na szwajcarskiej giełdzie grupy Kardex AG/Kardex Remstar International Group. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Produkty firmy powstają w trzech w pełni zautomatyzowanych zakładach, w przyzakładowych pracowniach projektowo-badawczych produkty STOW są cały czas unowocześniane. Oferowane systemy i rozwiązania znajdują nabywców na rynkach Europy, Azji, USA oraz Australii.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji