NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały przepływowe STOW

Regały przepływowe STOW
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Zasada FIFOtak
Wysokość [mm]11000
Szerokość [mm]900
Głębokość [mm]20000
Rozstaw rolek hamujących co [mm]1000

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysław Gintrowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Regały przepływowe Stow zapewniają efektywne i zwarte przechowywanie towaru na paletach. Towar wkładany jest od strony załadunkowej i przemieszcza się w dół dzięki sile grawitacji. Od strony rozładunkowej palety mogą być usunięte. W tym systemie palety przechowywane są zgodnie z zasada pierwszy wszedł, pierwszy wyszedł (FIFO).

SYSTEM PRZEPLYWOWY PRZECHOWYWANIA LIFO (OSTATNI WCHODZI/PIERWSZY WYCHODZI)

System regałów przepływowych typu Push-Back, także realizowany z bieżniami rolkowymi. Realizują kolejność Obsługi typu ostatni wszedł/pierwszy wyszedł (LIFO). W tym przypadku palety sa ładowane i rozładowywane z tej samej strony. Wózek widłowy wpycha palety w tunele a one wracają dzięki sile grawitacji.

KORZYSCI WYNIKAJACE Z UZYWANIA REGAŁÓW PRZEPŁYWOWYCH

  • Stosuje się mniejszą ilość korytarzy roboczych w regałach przepływowych, zatem zwiększa sie powierzchnia przechowywania
  • Redukcja czasu transportu pomiędzy miejscami ładunku i rozładunku,
  • Automatyczna rotacja towaru, ponieważ produkt przemieszcza się na podstawie zasady FIFO lub LIFO,
  • W regałach paletowych możliwe jest składowanie dużej ilości palet w jednym tunelu,
  • W magazynach z regałami przepływowymi zmniejsza się koszty energii: można ograniczyć oświetlenie do obszarów ładunku i rozładunku, koszty chłodzenia w chłodniach również są zredukowane. 

 

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji