NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Hi280 - Regały Półkowe Piętrowe DEXION

Hi280 - Regały Półkowe Piętrowe DEXION
Hi280 - Regały Półkowe Piętrowe DEXION
Hi280 - Regały Półkowe Piętrowe DEXION
Hi280 - Regały Półkowe Piętrowe DEXION
Hi280 - Regały Półkowe Piętrowe DEXION
Hi280 - Regały Półkowe Piętrowe DEXION
Hi280 - Regały Półkowe Piętrowe DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Wysokość [mm]15000
Obciążenie całkowite [kg]400

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały piętrowe Hi 280 to system regalów wielopoziomowych z dzielącą podłogą, budowany z dwoma lub więcej poziomami. Dolny poziom stanowi podporę dla konstrukcji podłogi. Stosuje się wzmocnione słupy, które przenoszą obciążenie podłogi. Regały w zabudowie wielopoziomowej zwane antresolami są często używane w dużych magazynach części zamiennych lub tam gdzie składuje się duże ilości wolno rotujących przedmiotów.

Podstawą instalacji wielopoziomowej są standardowe elementy regałów półkowych Hi 280. Wykorzystuje się standardowe słupy odpowiednio dobrane dla przenoszenia zwiększonego obciążenia. Istnieją dwie metody budowy instalacji. Można zastosować długie słupy i doczepiane do nich podłogi, lub krótkie słupy przedzielane płytą podłogową.

Poszczególne poziomy są połączone ze sobą za pomocą schodów, wind lub systemu przenośników.

Opis
Idea systemu oparta jest na dobrze znanych regałach półkowych Hi 280 w zabudowie wielopoziomowej przedzielonych konstrukcją podłogi. Budowa instalacji wymaga zastosowania elementów o dużej indywidualnej nośności umożliwiających aranżację magazynu w sposób optymalny. Pełna nośność systemu jest wykorzystywana na składowanie.

Produkty wolno rotujące składowane są na najwyższych półkach podczas gdy szybko rotujące na poziomach najniższych. Regały piętrowe stosuje się w wielu firmach jako system optymalizujący wykorzystanie różnych typów magazynów gdzie znajdują one wielorakie zastosowania.

Specyfikacja
Regały piętrowe wymagają bardzo szczegółowego projektu, w którym uwzględnia się całkowite obciążenie system. Z tego powodu każda instalacja jest zawsze projektowana indywidualnie w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa.

Poszczególne elementy są standardowymi elementami regałów półkowych Hi 280. Ze względu na specyfikę instalacji i konieczność przenoszenia większych obciążeń, cała instalacja jest dodatkowo stabilizowana za pomocą stężeń, w ilościach dobieranych indywidualnie w zależności od wysokości.

Wymiary

Wysokość do 15000 mm. Standardowo stosuje się dwa lub trzy poziomy wliczając parter. Nie mniej dostarczaliśmy również czteropoziomowe instalacje.

Wielkość
Zależy jedynie od potrzeb i wielkości budynku.

Obciążenie
Obciążenie wszystkich półek może być takie samo i wynosi do ok 400 kg.
Jednak całkowite obciążenie instalacji musi być zawsze indywidualnie dobrane i sprawdzone.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji