NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Hi280 Regały Półkowe Przesuwne DEXION

Hi280 Regały Półkowe Przesuwne DEXION
Hi280 Regały Półkowe Przesuwne DEXION
Hi280 Regały Półkowe Przesuwne DEXION
Hi280 Regały Półkowe Przesuwne DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Wysokość [mm]3000
Obciążenie całkowite [kg]4000
Głębokość [mm]500
Obciążenie na półkę [kg]400

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały półkowe Hi280 uzyskują dużą wszechstronność w połączeniu z wózkami przesuwnymi Compactus® umożliwiając stworzenie optymalnego i kompaktowego magazynu. Regały magazynowe jezdne stosuje się do składowania zarówno drobnych części w magazynach jak i różnorodnych przedmiotów w archiwach.

Regały półkowe montuje się na wózkach przesuwnych poruszających się po szynach. Wymiary systemu są zgodne z dostępnymi wymiarami regałów metalowych Hi280.

Składowanie kompaktowe dodatkowo zabezpiecza przedmioty poprzez możliwość zamknięcia zsuniętych regałów, co ogranicza dostęp do nich jedynie dla osób uprawnionych.

Opis
Ramy i półki regałów przesuwnych Hi280 są produkowane z galwanizowanej stali, podczas gdy wózki jezdne dostarczane są w wersji lakierowanej. Regały poruszają się po szynach, które mogą być albo wmontowane w konstrukcję posadzki albo ułożone na istniejącej podłodze. Pomimo dużego dopuszczalnego obciążenia do 15 ton, regały mogą być z łatwością przesuwane ręcznie.

Duża ilość dostępnych akcesoriów w regałach półkowych Hi280 czyni zbudowany z nich system przesuwny łatwym do konfiguracji.

Dostępne są różne wersje napędu regałów przesuwnych, włącznie z napędem elektrycznym.

System przesuwny Compactus® jest znany ze swojej doskonałej jakości i trwałości oraz konstrukcji przyjaznej w użytkowaniu.

Specyfikacja
Zastosowanie regałów półkowych przesuwnych w magazynie może podwoić pojemność składowania. Jest to rezultatem wykorzystywania jedynie jednego korytarza roboczego. Zyskana w ten sposób powierzchnia przeznaczona jest na składowanie.

Maksymalne obciążenie jednego rzędu regałów przesuwanych ręcznie wynosi do 40 ton. Co odpowiada blokowi 20 przęseł regałowych z obciążeniem 2000 kg każde.

Regały mogą mieć wysokość od 1000 do 3000 mm a głębokość półek wynosi od 300 do 500 mm. Dopuszczalne obciążenie na półkę wynosi do 400 kg. Sterowanie i napęd regałów może odbywać się ręcznie z wykorzystaniem korby lub automatycznie poprzez panele sterujące z wykorzystaniem silników elektrycznych. W systemach elektrycznych dostępne są opcje sterowania oświetleniem korytarzy i kontroli dostępu.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji