NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe przepływowe Pallet Flow DEXION

Regały paletowe przepływowe Pallet Flow DEXION
Regały paletowe przepływowe Pallet Flow DEXION
Regały paletowe przepływowe Pallet Flow DEXION
Regały paletowe przepływowe Pallet Flow DEXION
Regały paletowe przepływowe Pallet Flow DEXION
Regały paletowe przepływowe Pallet Flow DEXION
Regały paletowe przepływowe Pallet Flow DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Zasada FIFOtak
Wysokość [mm]12000
Szerokość [mm]900
Głębokość [mm]18000
Rozstaw rolek hamujących co [mm]1000

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały paletowe przepływowe Pallet Flow mają wskaźnik przepływu i szybki dostęp do palet: dzięki wykorzystaniu jedynie dwu korytarzy roboczych, system ten wymaga do 60% mniej miejsca niż tradycyjne regały magazynowe.

Regały paletowe przepływowe są używane głównie do składowania dużej ilości takich samych, spaletyzowanych produktów według zasady pierwsze weszło pierwsze wyszło (FIFO). Palety są wstawiane w regał od strony załadowczej a następnie pod wpływem siły grawitacji przesuwają się do strony wyładowczej, skąd mogą być pobierane. Regały paletowe Pallet Flow są upowszechnione głównie w przemyśle spożywczym i jako bufor zapasów w firmach produkcyjnych; wymaga nie więcej niż dwu korytarzy roboczych dla załadunku i wyładunku z regałów.

Korzyści:

  • Wymaga do 60% mniej miejsca niż systemy tradycyjne
  • System typu pierwsze weszło pierwsze wyszło (FIFO) – zapewnia automatyczną rotację zapasów
  • Jasno określona strona załadowcza i wyładowcza – tylko 2 korytarze robocze
  • Największa szybkość operacji wewnątrz magazyn

Regały paletowe przepływowe P90 oferują szeroki wybór możliwych konfiguracji linii, kół i rolek w celu dostosowania do większości typów i rozmiarów dostępnych palet.

Prowadnice po stronie załadowczej ułatwiają operatorowi wózka właściwe ustawienie palety.

Automatyczny system hamulców zapewnia zawsze bezpieczny i kontrolowany przesuw palety, które w sposób płynny przesuwają się po jedno lub dwutorowych rolkach.

Specjalny separator jest używany dla zablokowania przesuwu kolejnych palet, tak aby pierwsza mogła być w sposób bezpieczny pobrana.

Każdy system jest indywidualnie dopasowywany do wymiaru i ciężaru palet oraz indywidualnych wymagań magazynu.

Dexion jest częścią Gonvarri Material Handling, która jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań magazynowych w Europie. Grupa działa na terenie Europy pod markami Constructor, Kasten, Stålteknik i Kredit.

Firma Dexion została założona w Londynie przez Demetriusa Comino, który od roku 1940 rewolucjonizował systemy regałowe i inne formy składowania. Więcej informacji o naszej historii można znaleźć tutaj:

Obecnie oferujemy szeroką gamę produktów, od innowacyjnych regałów paletowych i systemów półkowych, po rozwiązania automatyki magazynowej.  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytych w ramach działalności grupy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Oferujemy znacznie więcej niż same produkty. W naszej ofercie są pakiety usług obejmujące doradztwo, planowanie i serwis zarówno na potrzeby wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych,  jak i systemów półkowych dla sektora handlu, wytwórstwa czy przemysłu motoryzacyjnego.

Dexion pomaga swoim klientom i usprawnia ich działalność oferując najlepsze rozwiązania produkcyjne i magazynowe.

Struktura Grupy – Kraje i Ludzie

Zajmujemy wiodącą pozycję w sektorze magazynowym. Nasz obrót wyniósł blisko 200 mln Euro w roku 2019, zatrudniamy 1200 pracowników i posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne na kluczowych rynkach w Rosja, Rumunia, Finlandia, Szwecja, Czechy i Niemcy.

Grupa działa na terenie całej Europy i prowadzi również sieć sprzedaży w Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Więcej informacji na temat produktów i usług Dexion można znaleźć tutaj.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji