NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opona Kabat New Power HD - Heavy Duty

Kabat New Power w wersji HD
KABAT
DostawcaKABAT TYRE sp. z o.o. sp.j.
MarkaKABAT
Nazwa handlowaKABAT NEW POWER
czarneTak

Kontakt w sprawie oferty

KABAT TYRE sp. z o.o. sp.j.
ul. Gumowa 1
64-840 Budzyń
+48 61 812 60 17
www.kabat.pl
biuro@kabat.pl
Nowa opona z serii Kabat New Power, zaprojektowana została do ciężkich warunków pracy i dużej intensywności operacyjnej wózków widłowych. Opona posiada podwyższone parametry wytrzymałościowe bieżnika, co przekłada się na znaczne wydłużenie okresu użytkowania opony.
 
Opona  Kabat New Power występuje we wszystkich 17 produkowanych przez firmę rozmiarach, jest więc wybór pozwalający użytkownikom wózków widłowych dopasowanie odpowiedniego rozmiaru. 
 
Opony  pełne Kabat New Power w wersji HD - Heavy Duty, czyli do ciężkich warunków eksploatacji, zaprojektowane zostały z myślą o użytkownikach eksploatujących wózki widłowe z dużą intensywnością oraz na podłożu wymagającym szczególnie dużej odporności. Z badań przeprowadzonych u Klientów wynika, że podwyższona wytrzymałość gumy bieżnika powoduje zwiększenie żywotności  opon nawet do 40% w porównaniu ze standardowymi oponami New Power wykorzystywanymi w tych samych warunkach.
 
Mieszanka Heavy Duty może być zastosowana do wszystkich rozmiarów opon pełnych New Power produkowanych przez KABAT TYRE. Znakomita wytrzymałość opon w wersji HD powoduje, że idealnie nadają się dla firm o dużej ruchliwości wózków widłowych, bez względu na stan i rodzaj nawierzchni.
 
Mieszanka HD jest też bardziej odporna uszkodzenia mechaniczne i wyłupywanie klocków bieżnika, to ważna zaleta nowej opony, mająca wpływ na bezpieczeństwo użytkowania. Bezpieczeństwo użytkowania opony było jednym z głównych kryteriów przy projektowaniu nowej opony. Ciągłe badanie produkowanych opon w kierunku bezpieczeństwa użytkowania dostarcza danych, które wykorzystywane są do produkcji mieszanek pozwalających na wytwarzanie produktów o wysokiej jakości.  

Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę wszelkich potrzeb w zakresie wyrobów gumowych jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu. Celem nadrzędnym firmy KABAT jest:

  • stworzenie wizerunku firmy KABAT jako wiarygodnego partnera handlowego,
  • utrwalenie znaku firmowego jako symbolu jakości,
  • ograniczenie emisji zanieczyszczeń do wód i gleby,
  • właściwa gospodarka odpadami prowadząca do stałego obniżania ich ilości,
  • ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza,
  • zmniejszanie ilości wypadków przy pracy,
  • stała poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy.

Działamy we współpracy z naszymi pracownikami na rzecz polepszania jakości usług, jednocześnie troszcząc się o środowisko naturalne, co w naszej branży jest szczególnie ważne. Nadrzędnym celem firmy KABAT jest ciągła identyfikacja i zaspokajanie potrzeb naszych Klientów oraz pracowników, jak również spełnianie wymogów prawnych i innych obowiązujących Spółkę w zakresie jakości, środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Znamy sposoby dążenia do jak najlepszej jakości usług – inwestujemy tak w pracowników, jak i w najnowsze technologie. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów proponując indywidualne rozwiązania oraz szeroką gamę produktów. Zadowolenie naszych pracowników w wyraźny sposób przekłada się na wysoką jakość produkowanych wyrobów;  to zatem nasze priorytety: zadowolenie Klienta – motywacja pracowników – ochrona środowiska. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Dla realizacji naszej misji nieustannie   unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów dostosowując ją do nowych wymagań rynku, a nasi eksperci są gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym Klientom w realizacji ich potrzeb.

W połowie 2014 roku wyprodukowano pierwsze superelastyczne opony pełne pod marką Kabat. W kwietniu 2015 oficjalnie rozpoczęliśmy sprzedaż trójwarstwowych opon pełnych w wersji standardowej oraz do szybkiego montażu.

Wszelkie nowe rozwiązania pozwalają osiągać naszej firmie europejskie standardy, utrzymują poziom usług na niezmienionym, wysokim poziomie oraz, co dla nas najważniejsze, zapewniają zadowolenie Klientów.

Zakład w Bolechowie
ul. Poznańska 1
62-005 Owińska
tel. +48 61 812 60 17

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji