NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

FIFO regały przepływowe

przeplywowe-fifo
Olejnik

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Regały przepływowe sprawdzą się zarówno jako kompaktowy skład i jako bufor realizujący zasadę FIFO (First In First Out – pierwsze weszło, pierwsze wyszło). Cały magazyn przepływowy wymaga dostępu operacyjnego tylko z dwóch stron, wejścia (załadunek) i wyjścia (rozładunek).

Informacje o regałach FIFO:

  • Regały przepływowe sprawdzą się zarówno jako kompaktowy skład i jako bufor realizujący zasadę FIFO (First In First Out – pierwsze weszło, pierwsze wyszło).
  • Cały magazyn przepływowy wymaga dostępu operacyjnego tylko z dwóch stron, wejścia (załadunek) i wyjścia (rozładunek).
  • Regał przepływowy składa się z tuneli wyposażonych w bieżnie rolkowe.
  • Palety z towarem, załadowane z wejściowej strony regału, przemieszczają się po rolkach, grawitacyjnie, na drugi koniec regału, gdzie są odbierane.
  • Prędkość przemieszczania się palet na bieżni jest kontrolowana za pomocą rolek hamujących.
  • Od strony wyjścia, bieżnie posiadają separatory, które oddzielają paletę gotową do pobrania od palet znajdujących się w tunelu – dopiero po zwolnieniu separatora, następna paleta przejedzie w miejsce pobrania.
Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji