NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Trwałe regały jezdne

nadbudowa
bazy
Olejnik

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl
Regały jezdne oferują optymalne połączenie zagęszczonego składowania (zwykle wskaźnik wykorzystania przestrzeni wynosi 95%) oraz 100% bezpośredniego dostępu do każdego miejsca w instalacji. Jest to korzystne zwłaszcza w przypadku szybko zbywalnych produktów konsumpcyjnych (FMCG) lub w sytuacjach gdy istnieje konieczność zminimalizowania fizycznych wymiarów systemu – zwłaszcza w chłodniach.
 
Bardzo duża gęstość składowania i stosowanie tylko jednego korytarza roboczego maksymalizują pojemność najmniejszych przestrzeni i zapewniają 100% selektywność, dlatego systemy regałów jezdnych tak często stosowane są w chłodniach. Roczny koszt utrzymywania temperatury ujemnej w chłodni ustępuje tylko kosztom płacowym. Zmniejszenie chłodzonej przestrzeni pozwala na znaczne ograniczenie kosztów energii. Z takich samych powodów, systemy Powerack pozwalają zmniejszyć koszty oświetlenia.
 
Regały jezdne oferują możliwość adaptacji składowania wszędzie tam, gdzie trudno jest przewidzieć lub kontrolować rozmiar, wagę i jakość przechowywanych palet oraz tam, gdzie znajdują się duże ilości różnych asortymentów.
 
Palety składowane są na standardowych belkach regałów paletowych, jednak dodatkowe akcesoria umożliwiają składowanie palet o różnych gabarytach, ładunków niespaletyzowanych i o nieregularnych kształtach.
 
Zalety:
  • Tworzenie dodatkowej przestrzeni magazynowej
  • Zapewnienie optymalnego zagospodarowania przestrzeni magazynowej
  • Szeroki wybór, różnorodność i elastyczność konfiguracji baz ruchomych
  • Nieograniczony dostęp do przechowywanych towarów
  • Możliwość składowania ładunków o bardzo dużej masie
  • Zapewnienie bezpieczeństwa nawet w przypadku przechowywania bardzo ciężkich materiałów
  • Łatwa obsługa za pomocą wózka widłowego
  • Modularna konstrukcja umożliwiająca dostosowanie regałów do wymagań Klienta oraz do istniejących pomieszczeń magazynowych
Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji