NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opony superelastyczne (pełne) niebrudzące Magnum NM

MH_RES_Magnum_NM_Front_Crop_2_LARGE_RGB_Ret
Camso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
MarkaCamso S.A.
Nazwa handlowaMagnum Grey NM
czarneNie
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa - Wesoła
+48 22 783 35 90
+48 22 783 35 82
www.camso.co
biuro@camso.co
Optymalne, nie pozostawiające śladów, superelastyczne rozwiązanie do zastosowań o średniej intensywności. Preferowane rozwiązanie do zastosowań o średniej intensywności pracy, wymagających opon niebrudzących. Szeroki profil, płaskie czoło bieżnika i jego sprawdzona konstrukcja, zapewniają maksymalną niezawodność, stabilność i trakcję. Jej niebrudzące właściwości i wszechstronność sprawiają, że opona ta jest idealnym rozwiązaniem do użytku wewnątrz budynków(magazynów), do wózków widłowych elektrycznych oraz flot wózków pracujących w wynajmie.
 
Szeroki profil i płaskie czoło bieżnika zwiększa stabilność i przyczepność.
 
Duża powierzchnia kostek bieżnika i głębokie rowki zapewnia lepsze właściwości trakcyjne i dłuższą żywotność.
 
Wyprodukowana z niebrudzącej mieszanki gumowej zapobiega powstawaniu widocznych śladów na podłodze, zapewniając czyste środowisko pracy redukuje złuszczenia i rozcięcia bieżnika.
 
Linia 60J Maksymalizacja wykorzystania opon.
 
Sprawdzona konstrukcja bieżnika sprawdzona niezawodność od ponad 25 lat.

KATALOG ROZMIARÓW

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. 

Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 24 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji