NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały Paletowe wjezdne P90 Drive-in

pp-drive-in-02
pp-drive-in-01
pp-drive-in-04
pp-drive-in-07
DEXION

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały paletowe wjezdne P90 drive-in mogą oszczędzić nawet do 90% istniejącej przestrzeni magazynowej , w porównaniu ze standardowymi regałami paletowymi.

Regały wjezdne skutecznie ograniczają wymaganą przestrzeń magazynową poprzez eliminację korytarzy dostępowych oraz są efektywne dzięki skróceniu czasu załadunku i rozładunku, a jednocześnie umożliwiają większy dostęp do palet w porównaniu do układania ich w stos.

Palety ustawiane są na szynach podporowych zainstalowanych po obu stronach kanału składowego. Kolejne kanały składowe są instalowane jeden obok drugiego w sposób bardzo efektywny i bezpieczny, co jest krytycznym czynnikiem przy składowaniu towarów kruchych czy niestabilnych.

Obowiązująca dla tych regałów zasada pierwsze weszło ostatnie wyszło (FILO), oznacza, że dostęp do palet jest możliwy z jednej – przedniej - strony regału i aby pobrać żądana paletę należy najpierw pobrać wszystkie palety, które były wstawione w dany kanał po niej.

Regały paletowe wjezdne P90 oferują następujące korzyści:

  • Większą pojemność składowania na metr sześcienny niż jakikolwiek inny system magazynowy
  • Składowanie blokowe - maksymalizacja wykorzystania powierzchni podłogi i przestrzeni magazynowej
  • Ograniczona rotacja zapasów - idealne dla towarów sezonowych i składowania w mroźni
  • Działają zgodnie z zasadą FILO
  • Gładkie powierzchnie szyn podporowych - dla bezpiecznego i płynnego ustawiania ładunków
  • Kolorowe najazdy dla palet ułatwiają operatorom umieszczanie ładunków szybko i dokładnie

Dexion jest częścią Gonvarri Material Handling, która jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań magazynowych w Europie. Grupa działa na terenie Europy pod markami Constructor, Kasten, Stålteknik i Kredit.

Firma Dexion została założona w Londynie przez Demetriusa Comino, który od roku 1940 rewolucjonizował systemy regałowe i inne formy składowania. Więcej informacji o naszej historii można znaleźć tutaj:

Obecnie oferujemy szeroką gamę produktów, od innowacyjnych regałów paletowych i systemów półkowych, po rozwiązania automatyki magazynowej.  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytych w ramach działalności grupy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Oferujemy znacznie więcej niż same produkty. W naszej ofercie są pakiety usług obejmujące doradztwo, planowanie i serwis zarówno na potrzeby wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych,  jak i systemów półkowych dla sektora handlu, wytwórstwa czy przemysłu motoryzacyjnego.

Dexion pomaga swoim klientom i usprawnia ich działalność oferując najlepsze rozwiązania produkcyjne i magazynowe.

Struktura Grupy – Kraje i Ludzie

Zajmujemy wiodącą pozycję w sektorze magazynowym. Nasz obrót wyniósł blisko 200 mln Euro w roku 2019, zatrudniamy 1200 pracowników i posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne na kluczowych rynkach w Rosja, Rumunia, Finlandia, Szwecja, Czechy i Niemcy.

Grupa działa na terenie całej Europy i prowadzi również sieć sprzedaży w Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Więcej informacji na temat produktów i usług Dexion można znaleźć tutaj.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji