NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pomosty magazynowe Dexion

mezzanine-floor-3
mezzanine-floor-1
mezzanine-floor-4
mezzanine-floor-5
DEXION

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Pomosty magazynowe firmy Dexion pozwalają w sposób efektywny kosztowo stworzyć dodatkową powierzchnię w istniejących budynkach. To bardzo proste i efektywne rozwiązanie. Słupy i belki podporowe można łączyć w wytrzymałe i wielofunkcyjne konstrukcje.

System składa się z wysokiej jakości schodów, mocnych poręczy oraz trzech różnych rodzajów bramek paletowych, które spełnią nawet najbardziej wygórowane wymogi składowania i bezpieczeństwa.

System można demontować, rekonfigurować i instalować ponownie. Stanowi on dużo bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż konstrukcje betonowe.

Konstrukcje wielopoziomowe wyposażone są w następujące funkcje:

  • Wielofunkcyjność - spełniają potrzeby różnych użytkowników
  • Nośność do 1000kg/m2
  • Rozstaw słupów do 10 metrów
  • Rozwiązanie bardziej ekonomiczne niż konstrukcje betonowe
  • Łatwa instalacja w istniejących budynkach
  • Lekka i przejrzysta konstrukcja (z podłogami z kraty stalowej)
  • Wolnostojące (bez obciążenia słupów budynku)
  • Minimalne, dodatkowe obciążenie podłogi.

Wszystkie poręcze, schody i bramki paletowe pokryte są farbą proszkową odporną na zadrapania i spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące zgodności i bezpieczeństwa w Europie.

Dexion jest częścią Gonvarri Material Handling, która jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań magazynowych w Europie. Grupa działa na terenie Europy pod markami Constructor, Kasten, Stålteknik i Kredit.

Firma Dexion została założona w Londynie przez Demetriusa Comino, który od roku 1940 rewolucjonizował systemy regałowe i inne formy składowania. Więcej informacji o naszej historii można znaleźć tutaj:

Obecnie oferujemy szeroką gamę produktów, od innowacyjnych regałów paletowych i systemów półkowych, po rozwiązania automatyki magazynowej.  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytych w ramach działalności grupy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Oferujemy znacznie więcej niż same produkty. W naszej ofercie są pakiety usług obejmujące doradztwo, planowanie i serwis zarówno na potrzeby wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych,  jak i systemów półkowych dla sektora handlu, wytwórstwa czy przemysłu motoryzacyjnego.

Dexion pomaga swoim klientom i usprawnia ich działalność oferując najlepsze rozwiązania produkcyjne i magazynowe.

Struktura Grupy – Kraje i Ludzie

Zajmujemy wiodącą pozycję w sektorze magazynowym. Nasz obrót wyniósł blisko 200 mln Euro w roku 2019, zatrudniamy 1200 pracowników i posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne na kluczowych rynkach w Rosja, Rumunia, Finlandia, Szwecja, Czechy i Niemcy.

Grupa działa na terenie całej Europy i prowadzi również sieć sprzedaży w Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Więcej informacji na temat produktów i usług Dexion można znaleźć tutaj.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji