NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały dłużycowe

long-span-shelving-1
long-span-shelving-2
long-span-shelving-3
minirack-construction
STOW

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Całkowicie regulowane regały dłużycowe Minirack zostały zaprojektowane do przechowywania ładunków o średnim ciężarze. System sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji: regały półkowe, regały dłużycowe, konstrukcje wielopoziomowe i wysokie.

System Minirack jest przeznaczony do przechowywania ręcznie ładowanych ciężkich produktów, takich jak duże kartony, plastikowe pojemniki, maszyny, wyposażenie czy narzędzia. 

Szczegółowe informacje o systemie Minirack

  • Składowanie rozmaitych produktów masywnych.
  • Do 1000 kg/poziom.
  • Perforowanie z odstępami 50 mm.
  • Opcje podestu: płyta wiórowa (drewno), metal lub półki z siatki.
  • Szybki montaż.
  • Dobra stabilność.
  • Niski koszt.
  • Różne opcje półek.

Regał o dużej rozpiętości:
Konstrukcja jest podobna do regałów paletowych. Składa sie ona z ram, belek, szeregu akcesoriów i drewnianych bądź metalowych półek.

Wspornik jest perforowany ze skokiem 50 mm, co umożliwia bezśrubowe zamontowanie belek. Zwężony kształt haka gwarantuje stabilny i sztywny produkt, nawet bez stężenia tylnego.
W drugiej połowie 2019 roku zajmowaliśmy się scalaniem naszych marek i działań w jedną markę i jedną firmę.
 
Dzięki takiemu podejściu opartemu na „jednej marce i jednej firmie” umacniamy naszą pozycję globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań magazynowych oferującego najbogatszy asortyment produktów oraz najkorzystniejsze położenie geograficzne. Nasze połączone siły pomogą nam w zapewnianiu klientom jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.
 
Nasza podstawowa działalność polega na opracowywaniu konstrukcji antresolowych oraz najwyższej jakości systemów regałów do magazynowania towarów na paletach, towarów drobnych i przedmiotów długich.

Pragniemy zapewniać wartość dodaną w dziedzinie regałów i półek magazynowych. Od ponad 40 lat skupiamy się na wysokiej jakości elastycznych rozwiązaniach systemowych, które są w pełni zgodne z najnowszymi normami i przepisami.
 
Doskonałe położenie geograficzne zawdzięczamy 10 obiektom przemysłowym i 19 biurom handlowym, a także rozległej sieci dystrybucyjnej.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji