NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opona ECO POWER na felgę 6.50F-10

DPP_0024r
KABAT
DostawcaKABAT TYRE sp. z o.o. sp.j.
MarkaKABAT
Nazwa handlowaECO POWER
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

KABAT TYRE sp. z o.o. sp.j.
ul. Gumowa 1
64-840 Budzyń
+48 61 812 60 17
www.kabat.pl
biuro@kabat.pl
Od rozpoczęcia produkcji jesienią 2015, firma KABAT systematycznie wprowadza nowe jakościowo produkty na polski rynek.  Pomimo pandemii podjęte decyzje inwestycyjne związane ze zwiększeniem produkcji, są realizowane czego efektem jest kolejny produkt z rodziny ECO POWER.
 
Uruchomiona produkcja przez firmę Kabat Tyre  - polskiego producenta opon do wózków widłowych, nowego typu opon – opony dwuwarstwowej ECO POWER, była trafnym posunięciem. Sprzedaż pierwszego rozmiaru - opona 7.00-12, cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników. Opony te przeznaczone do „lżejszych aplikacji”, gdzie praca wózków widłowych jest o umiarkowanej intensywności. Bieżnik opon Eco Power wykazuje się dobrą przyczepnością oraz samooczyszczaniem na luźnych nawierzchniach, błocie czy śniegu.
 
Opona z serii Eco Power w rozmiarze 23x9-10, doskonale sprawdzi się w warunkach umiarkowanej pracy wózka widłowego, na placu czy w magazynie.
 
Dane techniczne opony:
 • Średnica zewnętrzna – 577 mm
 • Szerokość opony – 200 mm
 • Rozmiar felgi – 6.50F-10
 • Ładowność dla koła nośnego przy prędkości maksymalnej 25km/h – 3445 kg
 • Ładowność dla koła kierującego przy prędkości maksymalnej 25km/h –2650 kg

Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę wszelkich potrzeb w zakresie wyrobów gumowych jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu. Celem nadrzędnym firmy KABAT jest:

 • stworzenie wizerunku firmy KABAT jako wiarygodnego partnera handlowego,
 • utrwalenie znaku firmowego jako symbolu jakości,
 • ograniczenie emisji zanieczyszczeń do wód i gleby,
 • właściwa gospodarka odpadami prowadząca do stałego obniżania ich ilości,
 • ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza,
 • zmniejszanie ilości wypadków przy pracy,
 • stała poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy.

Działamy we współpracy z naszymi pracownikami na rzecz polepszania jakości usług, jednocześnie troszcząc się o środowisko naturalne, co w naszej branży jest szczególnie ważne. Nadrzędnym celem firmy KABAT jest ciągła identyfikacja i zaspokajanie potrzeb naszych Klientów oraz pracowników, jak również spełnianie wymogów prawnych i innych obowiązujących Spółkę w zakresie jakości, środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Znamy sposoby dążenia do jak najlepszej jakości usług – inwestujemy tak w pracowników, jak i w najnowsze technologie. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów proponując indywidualne rozwiązania oraz szeroką gamę produktów. Zadowolenie naszych pracowników w wyraźny sposób przekłada się na wysoką jakość produkowanych wyrobów;  to zatem nasze priorytety: zadowolenie Klienta – motywacja pracowników – ochrona środowiska. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Dla realizacji naszej misji nieustannie   unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów dostosowując ją do nowych wymagań rynku, a nasi eksperci są gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym Klientom w realizacji ich potrzeb.

W połowie 2014 roku wyprodukowano pierwsze superelastyczne opony pełne pod marką Kabat. W kwietniu 2015 oficjalnie rozpoczęliśmy sprzedaż trójwarstwowych opon pełnych w wersji standardowej oraz do szybkiego montażu.

Wszelkie nowe rozwiązania pozwalają osiągać naszej firmie europejskie standardy, utrzymują poziom usług na niezmienionym, wysokim poziomie oraz, co dla nas najważniejsze, zapewniają zadowolenie Klientów.

Zakład w Bolechowie
ul. Poznańska 1
62-005 Owińska
tel. +48 61 812 60 17

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji