NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System Zarządzania Magazynem (WMS) i System Kontroli Magazynu (WCS)

wsm wcs
AMSORT

Kontakt w sprawie oferty

AMSORT Sp. z o.o.
ul. Batalionów Chłopskich 112
05-082 Stare Babice
+48 22 664 38 87
+48 22 664 38 89
www.amsort.com
amsort@amsort.com

VISION jest stworzonym przez Vanderlande systemem do zarządzania (WMS) i kontroli (WCS) magazynu. VISION posiada wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania procesami magazynowymi, od rozładunku towaru po jego wysyłkę. Stanowi idealne wsparcie zarówno dla magazynów obsługiwanych ręcznie, jak też w pełni zautomatyzowanych magazynów obsługujących palety, skrzynki, kartony i pojedyncze towary.

VISION umożliwia stworzenie dedykowanych rozwiązań nawet dla najbardziej złożonych procesów. Obsługuje automatyczny system pobierania w systemie goods-to-man i man-to-goods. Rozwiązanie obejmuje obsługę przepływu materiałów, obsługę pobierania, liczenia, obsługę wyjątków i funkcje zarządzania dostępne z poziomu aplikacji webowej (business process intelligence). System wspiera  obsługę usług dodanych (Value Added Services – VAS) i różne interfejsy, takie jak RF, Pick-by-Voice i Pick-to-Light.

Możliwość rozbudowy, duża skalowalność i elastyczność, to podstawowe cechy systemu, gwarantujące bezpieczeństwo rozwoju zautomatyzowanych magazynów. Od pojedynczych korytarzy magazynowych do najbardziej złożonych systemów – ze względu na swoją dużą funkcjonalność system VISION jest w stanie spełnić  wymagania w różnorodnych branżach.

 

Firma AMSORT Sp. z o.o. była obecna na polskim rynku od 1993 roku pod nazwą DERCO Sp. z o.o. Jest w czołówce wśród polskich producentów przenośników z profili aluminiowych. Oferuje kompletne systemy transportujące – przenośniki, systemy automatyzacji montażu, regały przepływowe, zintegrowane konstrukcje dystrybucyjno-sortujące, dźwigi przemysłowe.

Firma zajmuje się także dystrybucją elementów konstrukcyjnych takich systemów na zasadzie wyłączności: elastycznych taśm transportujących, taśm segmentowych z tworzywa i łańcuchów przenośnikowych, taśm siatkowych, rolek i listew rolkowych, elektrorolek, elektrobębnów, a także szczotek technicznych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021Zobacz więcej publikacji