NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek magazynowy Mitsubishi PBP16-20N2 - PREMiA ES

PBP16-20N2
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Udźwig [kg]1600-2000
Wysokość podnoszenia [mm]510

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

Wyjątkowe osiągi ... niezależnie od warunków zewnętrznych
Zaprojektowane do ciągłej eksploatacji w najtrudniejszych warunkach i ciasnych pomieszczeniach elektryczne  wózki paletowe prowadzone ręcznie z serii PREMIA ES oferują szeroką  gamę możliwości w zakresie przewożenia ładunków. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zwiększy funkcjonalność wózka paletowego prowadzonego ręcznie, wykonywać kursy wahadłowe czy też pokonywać nim dłuższe odległości, zawsze znajdzie się wózek z serii PREMIA, który spełni Państwa oczekiwania.

Duża stabilność i wiodąca na rynku wysokość podnoszenia pozwalają na łatwą eksploatację na nierównych powierzchniach. Zabezpieczenie podwozia i instalacji elektrycznej przed deszczem i zalewaniem pozwala eksploatować  sprzęt na zewnątrz pomieszczeń przy każdej pogodzie. Konstrukcja o niskich wymaganiach obsługowych, wyposażona w trwałe elementy minimalizuje możliwość wystąpienia awarii i obniża koszty obsługi. Dla większej wszechstronności operatorzy mogą  dokonać wyboru pomiędzy dwoma trybami pracy za pomoc przełącznika kluczykowego. Prosty w użyciu drążek sterujący z manetkami, znajdujący się w zasięgu palców, dostępny we wszystkich modelach i będący owocem zastosowania najnowszej technologii jest bezpieczny w użyciu i zapewnia wygodne sterowanie wózkiem podczas pracy.  Model PBP20N2R wyposażony jest w składaną platformę,  która może być wykorzystana podczas sporadycznych prac transportowych i umożliwia
przemieszczanie się na niej operatora, natomiast model PBP20N2E oferuje unoszone widły, aby ułatwić załadunek i rozładunek.

Rama i korpus
Szczelne podwozie zapewnia ochronę kluczowych komponentów przed działaniem brudu, kurzu i innych cząsteczek redukującą w ten sposób zużycie wózka. Wodoodporna konstrukcja chroni przed wilgocią elementy układu elektrycznego i zapewnia dłuższą żywotność wózka. Oprócz dwóch kół nożnych dużą stabilność gwarantuje zastosowanie dwóch połączonych kół samonastawnych.
Nisko umieszczony środek ciężkości jeszcze bardziej zwiększa stabilność wózka, gwarantując
jednocześnie bezpieczną pracę.

Widły
 Solidne widły zespawane z konstrukcją wózka z zaokrąglonymi końcami do bez wysiłkowego wjazdu w paletę gwarantują jeszcze większą wytrzymałość i żywotność.  Wiodąca na rynku wysokość podnoszenia wynosząca 135 mm pozwala na łatwe operowanie wózkiem na podłożach o stromym nachyleniu i na rampach załadunkowych, nawet w przypadku przenoszenia uszkodzonych palet. Unoszone widły w modelu PBP20N2E pozwalaj na umieszczenie ładunku na ergonomicznej wysokości – maksymalnie 735 mm  aby załadunek i rozładunek odbywał się przy minimalnym wysiłku fizycznym.

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji