NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Czołowy wózek widłowy elektryczny Mitsubishi FB40-50

FB40-50
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Udźwig [kg]4000-5000
Wysokość podnoszenia [mm]7500

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

Jeżeli potrzebujesz elektrycznego wózka widłowego o mocy pozwalającej na wykonanie najcięższych prac, wybierz jeden z wózków tej serii z silnikiem zmiennoprądowym o dużej wydajności.  Wózki te wyśmienicie nadają się do prac w budynku i na zewnątrz oraz łączą w sobie takie cechy jak: wyjątkowe osiągi, wspaniała ergonomia, doskonałe bezpieczeństwo i niskie koszty eksploatacyjne.

Zalety:

  • Silniki zmiennoprądowe dużej mocy zapewniają wysoki moment obrotowy  nawet przy dużych prędkościach  umożliwiając dobre przyspieszenie oraz płynną pracę.
  • Zaawansowany kontroler MOSFET dostosowuje przyspieszenie, prędkość i sił hamowania do potrzeb różnych ładunków, zastosowań i operatorów.
  • Doskonała zwrotność i stabilność plus minimalny poziom emisji czyni z tych wózków idealne narzędzie do pracy w budynku i na zewnątrz. Automatyczny hamulec postojowy i system przeciw odjazdowy zapewniaj bezpieczeństwo pracy na rampie.
  • Automatyczna redukcja prędkości ogranicza ryzyko przewrócenia wózka z ładunkiem na zakrętach.
  • Możliwość programowania trybu pracy w tym możliwość wyboru jednego z wbudowanych trybów  pozwala na natychmiastowe zaprogramowanie konkretnych ustawień, bez specjalistycznych narzędzi.
  • Bezobsługowe mokre hamulce tarczowe i silniki zmiennoprądowe ograniczają koszty serwisowe.
  • Długi okres między przeglądami ogranicza koszty posiadania wózka oraz zwiększa wydajność pracy.

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji