NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria sun powerpack classic

sun  powerpack classic
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

HOPPECKE oferuje rozwiązanie w zakresie magazynowania energii, które umożliwia zarządzanie prywatnym zużyciem energii. W ten sposób można obniżyć koszty zakupu energii elektrycznej. Nasz HOPPECKE sun | powerpack classic pozwala przechowywać energię słoneczną w okresie przejściowym i zużywać ją w określonym czasie. Jesteś zabezpieczony nawet w przypadku awarii zasilania. Magazyn energii dostarcza bezpośrednio wymagany prąd i jest idealny do cyklicznego zastosowania w trybie pracy z częściowym obciążeniem.

Sprawdzona jakość "Made in Germany" oznacza, że spełniamy wysokie standardy bezpieczeństwa i oferujemy Państwu możliwość elastycznego rozszerzania Państwa możliwości. Nasz HOPPECKE sun | powerpack classic jest praktycznie bezobsługowy, niezwykle kompaktowy i wytrzymały. Korzyścią jest łatwy montaż i oszczędzający miejsce montaż ścienny. HOPPECKE sun | powerpack classic może być stosowany w systemach jednofazowych i trójfazowych, systemach rezerwowych i systemach off-grid.

Zalety:
- Nieprzerwana usługa z autonomicznym zasilaniem - nawet w przypadku awarii zasilania
- Prosta obsługa i obsługa - Komponenty gotowe do podłączenia
- Najwyższa niezawodność - używane komponenty są zatwierdzone w zastosowaniach przemysłowych
- Najwyższa elastyczność - możliwość łączenia z różnymi falownikami akumulatorowymi
- Zmniejszenie rocznego zakupu sieci

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji