NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria trak bloc

trak  bloc
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

HOPPECKE trak | bloc są bateriami o ciśnieniu regulowanym zaworem do zastosowań cyklicznych.

Dzięki kompaktowej konstrukcji baterie te idealnie nadają się do stosowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni, na przykład w maszynach czyszczących, elektrycznych wózkach inwalidzkich, elektrycznych wózkach golfowych i przyczepach kempingowych. Dzięki zastosowaniu technologii chłonnych szklanych mat w których uwięziony jest elektrolit, te baterie są bezobsługowe i nie powodują rozlania elektrolitu.

Zasada projektowania HOPPECKE trak | bloc jest oparta na wykorzystaniu płyt kratkowej i technologii ESS (Enhanced Stability Standard). Dzięki wysokiej gęstości energetycznej, baterie HOPPECKE trak | bloc zajmują tylko niewielką ilość miejsca, co pozwala zmaksymalizować wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Centralny system odgazowywania zintegrowany z pokrywą baterii jest wyposażony w opcjonalny system rurek i może być stosowany w celu odprowadzenia mieszaniny składającej się z wodoru i tlenu poza przestrzeń zajmowaną przez baterię. Płaska pokrywa akumulatora ze zintegrowanym uchwytem i łatwo dająca się wyczyścić powierzchnią zapewnia prostą i wygodną obsługę podczas montażu. Właściwości HOPPECKE trak | bloc zapewniają szeroki zakres zastosowań.

Technologia baterii trak | bloc została opracowana przez HOPPECKE na początku wieku i do tej pory oferuje doskonałą niezawodność i długą żywotność do zastosowań przemysłowych.

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji