NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria trak ex

trak  ex
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

HOPPECKE trak | ex to nasze specjalne rozwiązanie akumulatorowe do stosowania w przemysłowych maszynach jezdnych w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Rozwiązanie to jest certyfikowane i produkowane zgodnie z Dyrektywą UE 2014/34/UE (ATEX) i gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, zawierających pył i gaz. Skorzystaj z maksymalnego bezpieczeństwa pracy i łatwości obsługi oferowanej przez unikalną obudowę HOPPECKE i specjalne wykonanie ogniw HOPPECKE. Uszczelniony i izolowany system złączy zaciskowych HOPPECKE zapobiega infiltracji elektrolitu i korozji na zaciskach.
Trak | ex wykorzystuje indywidualnie dopasowane złącze prądu stałego i obudowę baterii dostosowaną do potrzeb klienta. Trak | ex oferuje szeroki asortyment produktów dla kategorii 2 (Strefa 1 i 21) i 3 (Strefa 2 i 22) do klasy temperaturowej T6 (80°C).

Dzięki ścisłej współpracy z producentami pojazdów i stowarzyszeniami HOPPECKE stale rozwija rozwiązania, które są w czołówce innowacji - gwarantując maksymalne bezpieczeństwo inwestycji.
HOPPECKE posiada rozbudowaną i specjalnie przeszkoloną sieć serwisową i jest dostępne jako kompetentny partner kontaktowy przez cały cykl życia systemów magazynowania energii.

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji