NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria trak power VL HPzB

trak  power VL HPzB
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

HOPPECKE trak | power VL HPzB to pierwszy wybór, gdy szukasz niezawodnych, bezpiecznych i trwałych rozwiązań, które mogą być stosowane bardzo ekonomicznie dzięki doskonałej wydajności. Zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z normami brytyjskimi, elektroda dodatnia jest zaprojektowana jako płyta rurowa (pancerna), a płyta ujemna jako płyta kratkowa.

W rezultacie, HOPPECKE trak | power VL HPzB nadają się do wszystkich konwencjonalnych zastosowań trakcyjnych, które wymagają rozwiązania odpornego na awarie.
Nasze systemy akumulatorów oferują wysoką jakość przy niskich kosztach inwestycyjnych i maksymalnej elastyczności, co oznacza, że można w każdej chwili je doposażyć dodatkowe komponenty, takie jak trak | air lub trak | com. Ponadto, dzięki wytrzymałej powłoce z tworzywa sztucznego i stworzonej przez to izolacji skrzyni, systemy te są absolutnie bezpieczne w użytkowaniu.

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji