NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Prostownik do baterii przemysłowych 2100 "Weatherproof"

GNB 2100 Weatherproof
EXIDE

Kontakt w sprawie oferty

Bazując na rodzinie prostowników 2100 HP z wszystkimi jej zaletami i opcjami, firma GNB opracowała wyjątkowy prostownik odporny na działanie warunków atmosferycznych do zastosowań zewnętrznych, np. na lotniskach i w innych miejscach, gdzie urządzenia te są użytkowane w trudnych warunkach pogodowych. Odporny na działanie warunków atmosferycznych prostownik firmy GNB jest zaopatrzony w system kontroli temperatury i wilgotności wewnętrznej – ta unikalna cecha ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznego i wydajnego ładowania.

Zalety:

  • Odporny na działanie czynników atmosferycznych, przeznaczony do użytku zewnętrznego
  • Temperatura i wilgotność wewnątrz prostownika są kontrolowane
  • Osłona przeciwsłoneczna i zintegrowane elementy montażowe podstawy gwarantują dobre mocowanie
  • Dostępne wszystkie opcje: 2100.NET, bezpieczne odłączanie, sonda temperaturowa, system wymuszonej cyrkulacji elektrolitu, zegar itp.

Firma GNB Industrial Power jest uznanym i sprawdzonym na całym świecie dostawcą w zakresie akumulacji energii elektrycznej do zasilania wózków widłowych , pojazdów drogowych, ciągników i innych pojazdów o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

Nieważne, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, firma GNB Industrial Power oferuje Ci idealne rozwiązania systemowe.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji