NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Prostownik do baterii przemysłowych 2100 SP

GNB 2100 SP
EXIDE

Kontakt w sprawie oferty

Prostowniki o wysokiej częstotliwości 2100 SP stanowią idealny wybór, jeśli chodzi o ładowanie baterii w niewielkich pojazdach elektrycznych, maszynach czyszczących i wózkach paletowych. Są odpowiednie do baterii i akumulatorów blokowych z ciekłym elektrolitem i regulowanych zaworowo. Ich konstrukcja gwarantuje niezawodność, bezpieczeństwo, łatwość obsługi i optymalne ładowanie. Te wyposażone w najnowszą technologię wysoce wydajne prostowniki są mniejsze i lżejsze, co ułatwia transport i instalację.

Unikalne profile prostowników GNB i ustalanie czasu zakończenia ładowania metodą dv/dt pozwala uniknąć ryzyka nadmiernego lub niewystarczającego naładowania, optymalizując w ten sposób wykorzystanie baterii i czas jej eksploatacji.

Prostowniki HP wysokiej częstotliwości oferują optymalne ładowanie i zużywają mniej energii. Zapewniają znaczne oszczędności energii i kosztów eksploatacji, jak również powodują mniejszą emisję CO2. Na wyświetlaczu LCD podczas operacji ładowania pokazywane są wskazówki, a dobrze widoczne diody LED pokazują status ładowania.

Firma GNB Industrial Power jest uznanym i sprawdzonym na całym świecie dostawcą w zakresie akumulacji energii elektrycznej do zasilania wózków widłowych , pojazdów drogowych, ciągników i innych pojazdów o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

Nieważne, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, firma GNB Industrial Power oferuje Ci idealne rozwiązania systemowe.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji