NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Kontroler pracy baterii GNB PRO

GNB PRO
EXIDE

Kontakt w sprawie oferty

Wysoka dostępność baterii trakcyjnych to jeden z kluczowych elementów efektywnej  logistyki wewnętrznej. Jednostka monitorowania baterii GNB PRO umożliwia analizę i optymalizację wykorzystania i obciążenia baterii i floty wózków widłowych.

Główną jednostkę GNB PRO montuje się na górnej części akumulatora. Dzięki modułowi odbierającemu, połączonemu z komputerem, dane przesyłane są bezprzewodowo. Pakiet danych ładuje się na portalu online, który automatycznie przesyła wygenerowany raport na zarejestrowany adres e-mail. 

Firma GNB Industrial Power jest uznanym i sprawdzonym na całym świecie dostawcą w zakresie akumulacji energii elektrycznej do zasilania wózków widłowych , pojazdów drogowych, ciągników i innych pojazdów o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

Nieważne, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, firma GNB Industrial Power oferuje Ci idealne rozwiązania systemowe.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021Zobacz więcej publikacji