NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowy wózek widłowy elektryczny Manitou ME418

ME 418
DostawcaLemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
MarkaMANITOU
Udźwig [kg]1800
Wysokość podnoszenia [mm]6500
Szerokość korytarza roboczego [mm]3710

Kontakt w sprawie oferty

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
ul. Poznańska 478
05-850 Koprki/Ożarów Mazowiecki
667 666 053
www.lemarpol.eu
przemek@lemarpol.pl
Szczególną zaletą maszyn Manitou jest łatwość użytkowania. Urządzenia te zostały tak zaprojektowane, że wystarczy kilka minut, aby nauczyć się obsługiwać maszynę, przez co gwarantuje zwiększenie się produktywność w każdej branży. Ponadto, maszyny Manitou łatwo się uruchamiają, są przystępne oraz gwarantują szybkie opanowanie ich obsługi.

Dzięki miejscom szybkiego dostępu, jak i również prostym i zabezpieczonym systemom, konserwacja maszyn Manitou jest niezwykle prosta. Zarówno autoryzowani mechanicy, jak i użytkownicy z niezwykłą łatwością wykonają bieżącą obsługę techniczną, bez względu czy chodzi o sprawdzenie poziomów, ciśnienia, dostępu do korków spustowych, filtrów, a także wymianę bezpieczników i węży.

Firma „Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. została założona w 1994 roku i jest firmą rodzinną tylko i wyłącznie z polskim kapitałem. Na rynku wózków widłowych, przez ponad 20 lat istnienia, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję dzięki fachowej obsłudze naszych klientów oraz kompleksowej ofercie. Jesteśmy obecnie jednym z największych importerów jeśli chodzi o wózki widłowe japońskich marek: Toyota, Komatsu, Nissan i innych (zarówno nowych jak i używanych), a także nowych wózków francuskiej firmy Manitou.

Ponad pięć tysięcy zadowolonych klientów świadczy o najwyższej jakości oraz niezawodności sprzedawanych przez Lemarpol urządzeń. Jesteśmy jedyną firmą w kraju, która posiada około 350 sztuk podnośników w aktualnej ofercie – dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w krótkim czasie.

W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe nowe oraz używane najlepszych marek japońskich, a nasze doświadczenie oraz elastyczne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Każde zamówione urządzenia jesteśmy w stanie dostarczyć w dowolne miejsce w kraju własnym specjalistycznym transportem. Do naszych zalet, odróżniających nas od konkurencji, należy bardzo krótki czas realizacji zamówień oraz bogata oferta urządzeń, które posiadamy na stanie. Na zakupiony u nas sprzęt udzielamy do 72 miesięcy gwarancji, a także zapewniamy sprzęt zastępczy w przypadku, kiedy naprawa usterki jest niemożliwa w ciągu 48 godzin od zgłoszenia awarii.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i poznania szczegółów naszej oferty.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji