NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowy wózek paletowy elektryczny Toyota BT SPE 160

BT SPE 160
DostawcaLemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
MarkaTOYOTA
Ręcznego prowadzeniaNie
Z podestem dla operatoraTak
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]6000

Kontakt w sprawie oferty

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
ul. Poznańska 478
05-850 Koprki/Ożarów Mazowiecki
667 666 053
www.lemarpol.eu
przemek@lemarpol.pl

Wózki BT Staxio serii P – podnoszące z platformą, idealnie nadają się do wewnętrznego transportu na dłuższych dystansach, gdy ważna jest również wysoka wydajność. Posiadają one wiele przydatnych funkcji, na przykład  dodatkowe ramiona podnoszące, które ułatwiają jazdę po nierównym, trudnym podłożu a także po pochyłościach; czy też dodatkowe szeroko rozstawione ramiona, ułatwiające obsługę palet zamkniętych.

Wózki z tej serii sprawdzają się podczas obsługi podwójnych palet, a za bezpieczeństwo operatora odpowiadają specjalne osłony. Część wyposażenia stanowi system napędowy i sterowania  BT Powerdrive i system  BT Powertrak  (odpowiedzialny za przyczepność kół napędowych), który zapewnia jak największą wydajność pracy wózka. Ponadto funkcja Sensi-lift umożliwia dokładną kontrolę prędkości podnoszenia, przy użyciu przełącznika przechylnego na dźwigni – co znacznie przyśpiesza cykle robocze.

Firma „Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. została założona w 1994 roku i jest firmą rodzinną tylko i wyłącznie z polskim kapitałem. Na rynku wózków widłowych, przez ponad 20 lat istnienia, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję dzięki fachowej obsłudze naszych klientów oraz kompleksowej ofercie. Jesteśmy obecnie jednym z największych importerów jeśli chodzi o wózki widłowe japońskich marek: Toyota, Komatsu, Nissan i innych (zarówno nowych jak i używanych), a także nowych wózków francuskiej firmy Manitou.

Ponad pięć tysięcy zadowolonych klientów świadczy o najwyższej jakości oraz niezawodności sprzedawanych przez Lemarpol urządzeń. Jesteśmy jedyną firmą w kraju, która posiada około 350 sztuk podnośników w aktualnej ofercie – dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w krótkim czasie.

W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe nowe oraz używane najlepszych marek japońskich, a nasze doświadczenie oraz elastyczne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Każde zamówione urządzenia jesteśmy w stanie dostarczyć w dowolne miejsce w kraju własnym specjalistycznym transportem. Do naszych zalet, odróżniających nas od konkurencji, należy bardzo krótki czas realizacji zamówień oraz bogata oferta urządzeń, które posiadamy na stanie. Na zakupiony u nas sprzęt udzielamy do 72 miesięcy gwarancji, a także zapewniamy sprzęt zastępczy w przypadku, kiedy naprawa usterki jest niemożliwa w ciągu 48 godzin od zgłoszenia awarii.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i poznania szczegółów naszej oferty.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji