NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Akumulator HOPPECKE trak - fnc

trak_powerpack_fnc_3_image_multi
system ładowania baterii
prostownik
bateria
HOPPECKE

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl

Korzyści oferowane przez trak | powerpack fnc są największe w firmach, które działają lub produkują przez całą dobę. Szczególne właściwości tego produktu oznaczają, że wymiana baterii nie jest wymagana. Pojazd i akumulator mogą być używane 24 godziny na dobę, korzystając z codziennych przerw w pracy w celu naładowania akumulatora. Jednocześnie, praktycznie 100% dostępność pojazdów umożliwia optymalizację wielkości floty pojazdów.

Wyjątkowo wysoka stabilność mechaniczna akumulatorów trak | powerpack fnc zapewnia długotrwałą odporność na wibracje i intensywne uzytkowanie. Materiał elektrody wytrzymał próby uderzeniowe do 30g*. (*g = przyspieszenie grawitacyjne na powierzchni Ziemi o wartości 9,80 m/s²). Solidna konstrukcja ogniwa zapewnia absolutnie niezawodne magazynowanie energii, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Zmniejszona wrażliwość baterii FNC na czynniki zewnętrzne (np. niskie temperatury) lub niewłaściwa obsługa prawie całkowicie wyklucza ryzyko nagłe awarie baterii.

ZALETY:

 • Praca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez zapasowych akumulatorów, dzięki technologii ładowania i możliwości ładowania prądem o wysokim natężeniu.
 • Najwyższa dyspozycyjność pojazdu dzięki krótszym czasom ładowania
 • Najwyższe oszczędności w kosztach eksploatacji
 • Najwyższa gęstość energii dzięki niższym ciężarom, objętościom i rozmiarom akumulatorów.
 • Wysoka wydajność w trudnych warunkach, np. na rampach załadunkowych, dzięki stabilności mechanicznej i elektrochemicznej.
 • Wysoka wydajność w niskich i wysokich temperaturach, np. w chłodniach i hutach.
 • Brak nagłej awarii systemu
 • Centralna stacja ładowania nie jest konieczna
 • Najwyższa niezawodność działania dzięki stałemu monitorowaniu pojemności akumulatora za pomocą sterownika akumulatora.

TYPOWE OBSZARY ZASTOSOWANIA:

 • Wózki widłowe
 • Specialistyczne urządzenia transportowe
 • Inne zastosowanie

Zaprojektowany przez HOPPECKE specjalnie dla tego systemu układ sterowania akumulatorem dostarcza operatorowi informacje na temat dostępności pojazdu, pojemności akumulatora i prądu ładowania przez cały czas. Harmonogram ładowania jest obliczany na podstawie profilu użytkowania pojazdu, tak aby normalna dzienna kolejność operacji nie została przerwana przez nieprzewidziane możliwości ładowania. Jednostka monitorująca akumulatory ma dodatkowe zadanie przeciwdziałać niewłaściwemu użytkowaniu poprzez zwrócenie uwagi operatorowi na potrzebę ładowania poprzez zatrzymanie ruchu podnoszenia. Inne funkcje, takie jak rejestracja godzin pracy lub bilansowanie energii są również zintegrowane i uzupełniają system.

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji