NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózki transportowe Georg Utz

wózek transportowy Utz
wózek_1
wózek_2
wózek_3
Bild_2
zdjęcie 5
GEORG UTZ
DostawcaGeorg Utz Sp. z o.o.
MarkaGEORG UTZ
Ładowność [kg]300

Kontakt w sprawie oferty

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
+48 71 3167760
+48 71 3167761
www.utzgroup.com
info.pl@utzgroup.com
Nierzadko istnieje konieczność ręcznego transportu załadowanych pojemników z tworzywa sztucznego w ramach wewnętrznych procesów, w obrębie jednego zakładu.

Dzięki naszym
wózkom transportowym przemieszczanie nawet kilkusetkilogramowych obciążeń staje się szybkie i wygodne.

Cicho jeżdżące i wytrzymałe kółka wózków transportowych redukują do minimum nakład siły potrzebny do przesunięcia wózka, a poręczny uchwyt ułatwia obsługę wózka.

Wózki transportowe dostępne są w wersjach:
  • z tworzywa sztucznego
  • z metalu pokrytego tworzywem sztucznym
  • z metalu ocynkowanego galwanicznie

Dostosowane są do transportu ciężkich ładunków do 300kg.

Cicho jeżdżące i wytrzymałe kółka wózków transportowych redukują do minimum nakład siły potrzebny do przesunięcia wózka oraz wyposażone są w funkcję blokowania.

Wózki transportowe pasują do wymiarów EURO, a po ich obróceniu o 90 stopni można je składować w stosie.
Szczegółowa oferta dostępna na stronie https://www.utzgroup.pl/wozki-transportowe/
 

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety. Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu oraz e-commerce. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.

Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncentruje się na obsłudze rynku polskiego, czeskiego i rosyjskiego. Spółka posiada certyfikaty: ISO 9001: 2015.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji