NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System ręcznego komisjonowania

system Dollyfix2
system_recznego_komisjonowania
system Dollyfix3
pojemnik trapezowy
system Dollyfix
GEORG UTZ

Kontakt w sprawie oferty

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
+48 71 3167760
+48 71 3167761
www.utzgroup.com
info.pl@utzgroup.com
Dzięki rozwiązaniom Georg Utz transport towarów staje się lekki.

Zamówione online artykuły spożywcze są pobierane z magazynu i ręcznie komisjonowane w pojemnikach wielokrotnego użytku.Opakowania oferowane przez George Utz mają trapezowy profil i gdy są puste mogą być wkładane jeden w drugi, dzięki czemu możliwa jest oszczędność miejsca o ponad 70%.Pełne pojemniki mogą być układane w stosie za pomocą pałąków.
Nierzadko istnieje konieczność ręcznego transportu załadowanych pojemników z tworzywa sztucznego w ramach wewnętrznych
procesów, w obrębie jednego zakładu.

Dzięki naszym wózkom transportowym przemieszczanie nawet kilkusetkilogramowych obciążeń staje się szybkie i wygodne.
Cicho jeżdżące i wytrzymałe kółka wózków transportowych redukują do minimum nakład siły potrzebny do przesunięcia wózka, a poręczny uchwyt ułatwia obsługę wózka.

System DollyFix
to łączone wózki transportowe. Dollyfix dzięki ergonomicznemu pałąkowi i solidnemu mocowaniu kółek transportowych, umożliwia prostą obsługę w wąskich przestrzeniach między regałami. W zależności od liczby pojemników w ramach zamówienia, w razie potrzeby można ze sobą połączyć dwa, trzy lub więcej wózków.Wózek jest wyposażony w ergonomiczny uchwyt, który ułatwia obsługę. Potrzebna liczba wózków jest łączona ze sobą, za pomocą specjalnego systemu łączeń, który można zwolnić stopą a zamówienia kompletowane są w pojemnikach o profilu trapezowym, które można układać w stosie. 

Zarowno wózki transportowe jak i pojemniki, po obróceniu można układać jeden na drugim w celu oszczędzenia powierzchni.
 

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety. Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu oraz e-commerce. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.

Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncentruje się na obsłudze rynku polskiego, czeskiego i rosyjskiego. Spółka posiada certyfikaty: ISO 9001: 2015.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji