NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Restrykcyjne przepisy = wyższe ceny

lemarpol_manitou

Kontakt w sprawie oferty

Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.
ul. Poznańska 478
05-850 Koprki/Ożarów Mazowiecki
667 666 053
www.lemarpol.eu
przemek@lemarpol.pl
Wraz z wejściem nowych, bardziej restrykcyjnych przepisów i norm emisji spalin, od kwietnia tego roku producenci będą mieli zakaz sprzedawania dotychczas wyprodukowanych silników spalinowych i obowiązek wprowadzenia nowych – spełniających ostrzejsze normy emisji spalin. Wiemy już, że nowe silniki będą znacznie droższe.
 
Dlatego tylko do końca marca kupisz spalinowe wózki widłowe w okazyjnych, lepszych cenach.
 
Nie zwlekaj

Bo potem będzie za późno. Podwyżka cen będzie dotyczyła wszystkich producentów, ale u nas zaopatrzysz się jeszcze w wózki spalinowe Manitou z magazynu.

Lemarpol  - największy dealer wózków Manitou w Europie!

W naszej ofercie znajdziesz również:
  • wózki widłowe elektryczne,
  • wózki widłowe terenowe
  • wózki widłowe Reach Truck
  • wózki paletowe elektryczne z masztem,
  • wózki paletowe elektryczne,
  • wózki paletowe ręczne,
  • wózki widłowe boczne czterokierunkowe,
  • platformy robocze,
  • podesty ruchome,
  • podnośniki teleskopowe.
 
Lemarpol -25 lat doświadczenia w sprzedaży i wynajmie wózków widłowych.

Firma „Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. została założona w 1994 roku i jest firmą rodzinną tylko i wyłącznie z polskim kapitałem. Na rynku wózków widłowych, przez ponad 20 lat istnienia, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję dzięki fachowej obsłudze naszych klientów oraz kompleksowej ofercie. Jesteśmy obecnie jednym z największych importerów jeśli chodzi o wózki widłowe japońskich marek: Toyota, Komatsu, Nissan i innych (zarówno nowych jak i używanych), a także nowych wózków francuskiej firmy Manitou.

Ponad pięć tysięcy zadowolonych klientów świadczy o najwyższej jakości oraz niezawodności sprzedawanych przez Lemarpol urządzeń. Jesteśmy jedyną firmą w kraju, która posiada około 350 sztuk podnośników w aktualnej ofercie – dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w krótkim czasie.

W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe nowe oraz używane najlepszych marek japońskich, a nasze doświadczenie oraz elastyczne podejście do klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Każde zamówione urządzenia jesteśmy w stanie dostarczyć w dowolne miejsce w kraju własnym specjalistycznym transportem. Do naszych zalet, odróżniających nas od konkurencji, należy bardzo krótki czas realizacji zamówień oraz bogata oferta urządzeń, które posiadamy na stanie. Na zakupiony u nas sprzęt udzielamy do 72 miesięcy gwarancji, a także zapewniamy sprzęt zastępczy w przypadku, kiedy naprawa usterki jest niemożliwa w ciągu 48 godzin od zgłoszenia awarii.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem i poznania szczegółów naszej oferty.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji