NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Mini kierownica w serii TX

Mini kierownica TX

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl

Od lipca 2019 r. czołowe elektryczne wózki widłowe serii TX są pierwszymi modelami CB na rynku dostępnymi z ergonomiczną Mini kierownicą na podłokietniku.

Tradycyjne koło kierownicy z kolumną zostało całkowicie zdemontowane i zastąpione specjalnym ruchomym lewym podłokietnikiem ze zintegrowaną Mini kierownicą. Opcjonalny pakiet uzupełnia wspornik bezpieczeństwa i schowek na dokumenty.

Dzięki Mini kierownicy na podłokietniku ramię zawsze będzie miało oparcie a pozycja operatora zapewnia optymalną ergonomię (neutralną pozycję ciała). Szybsze sterowanie oraz mniejsze napięcie na ramieniu powoduje że kierowca jest bardziej zrelaksowany co przekłada się na większą wydajność.

To wyjątkowe rozwiązanie (standard w wózkach Reach Truck z serii TERGO®), oferujemy jako jedyni na rynku dla modeli CB.

Producent zaleca aby stosować Mini kierownicę w połączeniu z wielofunkcyjnym joystikiem Ergologic co zapewni operatorowi optymalną ergonomię pracy niespotykaną do tej pory w tej klasie maszyn.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji