NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

TX3 ZWYCIĘZCĄ IFOY 2019 !!!

IFOY 2019 - REKLAMA

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl

Elektryczny 3-kołowy UniCarriers TX3 zdobył pierwsze miejsce w kategorii wózków widłowych z przeciwwagą podczas tegorocznego konkursu International Forklift Truck of the Year (IFOY).

Zoptymalizowana widoczność, doskonałe elektryczne sterowanie i wiele przemyślanych rozwiązań, to wnioski testerów IFOY. Jury, złożone z dziennikarzy specjalistycznych z całego świata, było całkowicie przekonane do ergonomii i bezpieczeństwa modelu TX3.

Ergonomiczne cechy TX3 były szczególnie godne uwagi, przede wszystkim pływający podłokietnik z mini kierownicą dla naturalnej postawy który zgodnie z wynikami testu ma pozytywny wpływ na zdrowie operatorów. W obszarze bezpieczeństwa, testerzy podkreślili unikalne na rynku okienka w panelu przednim. Dzięki nim poprawiona jest widoczność końcówek wideł i narożników ładunku w celu precyzyjnego i bezpiecznego przenoszenia towarów.

Cała konstrukcja podwozia i masztu opiera się na koncepcji ProVision, która zapewnia panoramiczny widok 360° podczas jazdy.

Według testerów IFOY, TX3 jest również wygodny i łatwy w obsłudze dzięki takim rozwiązaniom jak np. niski stopień wejścia oraz elektryczny automatyczny hamulec.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji