NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

ULMA Elektryczny wózek paletowy z platformą dla operatora PPT

PPT Electronic Pallet Truck Platform ULMA Inoxtruck
ULMA
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaULMA
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraTak
Udźwig [kg]2000-2500

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl
Wózki i urządzenia ze stali nierdzewnej ULMA Inoxtruck oferuj higieniczne rozwiązania dla obsługi ładunków w sterylnych pomieszczeniach. Sprzęt znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie higienicznych warunków pracy w wielu gałęziach przemysłu rolnego, przetwórstwa ryb, mięsa i drobiu, a także nabiału.  
 
Szeroka gama modeli wózków ULMA Inoxtruck obejmuje :
 Urządzenia do transportu
 Urządzenia do składowania
 Urządzenia do obsługi rol, beczek, pojemników itp.
 
Wózki ULMA Inoxtruck, to nowoczesne urządzenia transportu wewnętrznego specjalnego przeznaczenia, wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304L/316L o udźwigu nominalnym od 2000kg do 2500 kg.
 
Wózki wyposażone są w elektroniczne sterowanie, zapewniające precyzyjną i płynną pracę sprzętu, konstrukcja wózka odporna jest na trudne warunki pracy z zabezpieczoną elektroniką. Wózki ULMA Inoxtruck to doskonały sprzęt w wymagających aplikacjach spożywczych, o konstrukcji i wykonaniu gwarantującym skuteczną i efektywną pracę, przy minimalnych nakładach obsługowych – klasa NEMA 4X. Wózki wyposażone w silnik prądu przemiennego, poruszają się z prędkością 12 km/h.

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji