NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Crown Seria SC 6000 wózki z przeciwwagą

Crown-sc6000_foto_studyjne
Crown-sc6000_kontrola jazdy i pokonywania zakrętów
Crown_sc6000_w składzie budowlanym
Crown_sc6000_na rampie przeładunkowej
CROWN
DostawcaWDX S.A.
MarkaCROWN
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]7495
Szerokość korytarza roboczego [mm]3716

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48
www.wdx.pl
office@wdx.pl
Konstrukcja wózków przemysłowych z przeciwwagą opiera się na prostej koncepcji balansu. W dobrze wyważonym wózku operator czuje się pewniej, ryzyko niebezpieczeństwa jest mniejsze, a praca wykonywana jest płynniej. Wózki z serii SC 6000 to jednak coś więcej niż podstawy fizyki.
 
Dbałość o szczegóły, zaawansowana technologia, solidna konstrukcja oraz ergonomia ułatwiająca wykonywanie zadań – to idealnie zbalansowany zestaw charakteryzujący serię Crown SC 6000.
 
Wielofunkcyjne wózki firmy Crown są teraz jeszcze bardziej wszechstronne, co zwiększa opłacalność inwestycji. Serię SC 6000 można dostosować do własnych potrzeb. Dostępne są wersje 3-kołowe i 4-kołowe oraz udźwigi z przedziału od 1,3 do 2,0 ton. Każdy model zapewnia imponującą stabilność i zwrotność. Ponadto, można wybierać spośród szeregu opcji sterowania, świateł, akcesoriów i innych elementów wyposażenia.
 
Komfort i kontrola
Zaawansowana technologia, solidna konstrukcja oraz ergonomia ułatwiająca wykonywanie zadań ? to idealnie zbalansowany zestaw charakteryzujący serię Crown SC 6000.
To co operatorzy szczególnie cenią w wózkach serii SC 6000 to niczym niezakłócane pole widzenia, większą przestrzeń nad głową oraz łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie. Dodatkowy atut stanowi możliwość dobrania kabiny, funkcje sterowania oraz akcesoria do konkretnego zastosowania.
 
Silniki napędowe klasy H
Przegrzanie jest jednym z największych zagrożeń dla silników oraz nieprzerwanej pracy wózka obsługującego ciężkie ładunki w wysokich temperaturach. Podczas gdy inni producenci stosują rozwiązania odcinające moc w celu ochrony przed przegrzaniem, firma Crown projektuje i konstruuje silniki o najwyższej wytrzymałości termicznej na rynku.
 
Solidność cechuje wszystkie aspekty produktów marki Crown. Jest ona dostrzegalna nawet w najmniejszych detalach, ponieważ projektujemy wózki z myślą o niemającej sobie równych niezawodności. W serii SC 6000 solidność wykonania widoczna jest we wszystkim: od trwałego szkieletu obudowy, poprzez zespoły napędowe, aż po sztywny maszt z belek dwuteowych. W miejscach wymagających szczególnej wytrzymałości stosujemy elementy stalowe, a cała konstrukcja jest tworzona z założeniem długotrwałości.
 
Access 1 2 3®
Opatentowana technologia Access 1 2 3® firmy Crown zapewnia bieżącą diagnostykę pokładową bez konieczności podłączania przyrządu diagnostycznego lub laptopa. Na przejrzystym i czytelnym ekranie wyświetlane są kody zdarzeń, a wbudowany multimetr pozwala na wykrywanie źródeł usterek. Przyspiesza to także naprawy dzięki wyeliminowaniu potrzeby zamieniania podzespołów w celu szukania przyczyny metodą prób i błędów. Wystarczy, że serwisant uruchomi ?podejrzany? podzespół i sprawdzi jego sprawność za pośrednictwem wyświetlacza.
 
Kontrola prędkości jazdy i pokonywania zakrętów
Rampy, nierówne powierzchnie, regały, różnorodne produkty i intensywny ruch ? wszystkie te elementy tworzą nieustannie zmieniające się środowisko o dużym ryzyku wystąpienia obrażeń i szkód. Dlatego firma Crown stworzyła układ Intrinsic Stability System, zapewniający proaktywne podejście do stabilności i kontroli, a nie tylko reagowanie na zagrożenia. Ten inteligentny układ nieustannie monitoruje i kontroluje główne funkcje i manewry za pośrednictwem wbudowanych czujników i systemów sterujących. Stanowi on uzupełnienie dla stabilnej konstrukcji wózka, optymalizując jego bezpieczeństwo i wydajność. Nasz czekający na opatentowanie system kontroli ruchów i amortyzacji masztu dodatkowo ułatwia operatorom panowanie nad przemieszczanym ładunkiem. Wózek dba zatem o bezpieczeństwo nawet wtedy, gdy operator o nim nie myśli.

 

Opcje sterowania hydraulicznego
Dźwignie sterujące typu Fingertip umożliwiają obsługę nawet 4 funkcji. Sterowanie dwu-dźwigniowe jest często wybierane w miejscach wymagających pracy w rękawicach. W obydwu przypadkach dźwignie są umieszczone w regulowanym podłokietniku z obsługą kierunku jazdy. Z kolei dźwignie ręczne są montowane w podwoziu.
 
Wsiadanie i wysiadanie
Wsiadanie i wysiadanie z wózka ułatwia nisko zamontowany stopień, duża powierzchnia podłogi, wyprofilowana podstawa fotela, odpowiednio ukształtowana górna osłona operatora oraz idealnie dobrana przestrzeń nad głową.
 
Bezpieczeństwo i wygoda operatora
Operatorzy nieustannie napotykają wyzwania. Całymi dniami pracują w wózkach i poza nimi, w pomieszczeniach i na zewnątrz, niezależnie od pogody. Pracę dodatkowo utrudniają nierówne nawierzchnie, ciasne przestrzenie, słabe oświetlenie i duże natężenie ruchu. Dlatego potrzebują wózka, który ułatwi im wykonywanie zadań ? seria SC 6000 to idealne rozwiązanie. Operatorzy cenią w niej niczym niezakłócane pole widzenia, większą przestrzeń nad głową oraz łatwiejsze wsiadanie i wysiadanie. Kabinę, funkcje sterowania oraz akcesoria można dobrać do konkretnego zastosowania.
 
Krata ochronna zapewniająca widoczność
Dla operatora pracującego w wózku bardzo istotny jest optymalny widok na całe otoczenie. Dzięki możliwości obserwowania końcówek wideł, a także wszystkiego, co dzieje się po bokach i z tyłu, operatorzy wózków z serii SC 6000 zyskują zdecydowaną przewagę. Dotyczy to zarówno wózków z kabiną, jak i bez kabiny.
 
Konstrukcja podwozia
Wózki pracują w trudnych, zatłoczonych miejscach, w których czasami dochodzi do kolizji. Potrzebują więc konstrukcji, która pozwoli im stawiać czoła tym trudnym warunkom. W pełni zamknięty szkielet obudowy oraz symetryczna konstrukcja wózków Crown eliminują ryzyko odkształceń ramy w wyniku uderzeń. Tak solidne podwozie umożliwia zachowanie sprawności jezdnej przez cały okres użytkowania wózka.
 
3-kołowe i 4-kołowe osie skrętne
Osie skrętne przyjmują na siebie nierówności nawierzchni i płyt dokowych. Aby zredukować szkodliwy wpływ takich wstrząsów, w serii SC 6000 zastosowano osie skrętne o masywnej stalowo-żeliwnej konstrukcji oraz stożkowe łożyska wałeczkowe o wysokiej wytrzymałości.
 
Maszt
Niestabilność ładunków powoduje niepewność przy prowadzeniu wózka i może doprowadzić do szkód. W pojazdach firmy Crown stosowane są zagnieżdżone maszty z belek dwuteowych, które minimalizują wygięcia wzdłużne, poprzeczne i skrętne.
 
Łatwość serwisowania
W firmie Crown niezawodność i łatwość obsługi mają swój początek w fazie projektowania wózków. Nasze wózki są trwałe, ponieważ są konstruowane z myślą o wieloletniej eksploatacji. Elementami tej koncepcji są także rozwiązania ułatwiające dostęp w celach serwisowych, diagnostyka ekspercka oraz szybkie serwisowanie akumulatora. Wszystko to ma na celu zapewnienie nieprzerwanej sprawności pojazdu.
Podstawę fotela można podnieść w celu dostępu od góry. Zdejmowane panele boczne i płyta podłogi pozwalają szybko dostać się do głębiej położonych części, nawet w wózkach z kabiną. Wewnątrz podzespoły zostały rozmieszczone i umiejscowione tak, aby maksymalnie skrócić czas prac serwisowych.
 
Koniec problemów z serwisowaniem akumulatora
W wózkach Crown możliwy jest dostęp do akumulatora od góry, a także opcja wyjmowania od góry lub wysuwania z boku. Nasz jedyny w swoim rodzaju system przenoszenia akumulatorów (BTS 1000) umożliwia jednej osobie szybką wymianę akumulatora. Pozwala to zminimalizować przestoje, ograniczenia związane z serwisem oraz wydatki.

 

Opcje dodatkowego wyposażenia  
  • Kabina_Duży wpływ na efektywność pracy ma pogoda. Dobierając typ kabiny Crown do konkretnych potrzeb można zwiększyć produktywność operatorów. Kabina częściowa obejmuje przednią szybę z wycieraczką, dach ze światłem do czytania oraz tylny panel z wycieraczką. Tam, gdzie wystarcza uproszczona ochrona, można dodać do tego miękkie drzwi z wbudowanymi magnesami. Najlepszą ochronę niezależnie od warunków pogodowych oferuje kabina twarda, wyposażona w przeszklone drzwi zapewniające dobry widok na otoczenie, okna przesuwne w dwóch kierunkach i funkcję ogrzewania.
  • Oświetlenie_Długotrwałe oświetlenie LED odgrywa ważną rolę w produktywności i wydajności pracy. Seria SC 6000 oferuje szeroki wybór opcji oświetlenia zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Światła są zaprojektowane tak, aby operator lepiej widział otoczenie i sam był lepiej widoczny dla innych.
  • Monitoring akumulatora_ W ramach systemu zarządzania flotą InfoLink® dostępne jest opcjonalne narzędzie monitorowania stanu akumulatora, zapewniające cenną pomoc w zarządzaniu kosztami i wydłużaniu jego żywotności. Zwarte, intuicyjne pulpity zapewniają dostęp do takich funkcji, jak śledzenie historii zdarzeń, historia ładowania i parametry prądowe, kolejkowanie akumulatorów i pomiary wody/temperatury.
Akcesoria
Akcesoria serii Work Assist zostały zaprojektowane tak, aby praca operatorów była szybsza, łatwiejsza i bardziej wydajna. Zintegrowany mechanizm przesuwu bocznego z karetką osłaniającą siłowniki i zapobiegającą  wyciekom oleju z układu hydraulicznego.
WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Crown, Doosan i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

WDX S.A. jest spółką z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym.
Inwestycja w magazyn opiera się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej jego przestrzeni. Dlatego zawsze doradzamy klientom współpracę już na etapie projektowania powierzchni magazynowych. Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie regałów czy przenośników magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów, kosztów oraz daje możliwość maksymalnej optymalizacji rozwiązań. WDX S.A. posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów składowania i transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019Zobacz więcej publikacji