NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózki paletowe CROWN serii WP 3000

Wózki CROWN do wielu zastowań
Wózki CROWN do sklepu
Wózki CROWN do
Wózki CROWN do
Wózki CROWN do kurierskich
Wózki CROWN dopasowane do przestrzeni
CROWN
DostawcaWDX S.A.
MarkaCROWN
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Udźwig [kg]2500
Wysokość podnoszenia [mm]210

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48

Kontakt handlowy
Informacja Handlowa 801 332 629 Serwis 22 417 0 212 info@wdx.pl
www.wdx.pl
office@wdx.pl
Firma Crown oferuje wózki paletowe spełniające z udźwigiem od 1,6 do 2,5 tony, posiadające zaawansowane funkcje, takie jak sterowanie elektroniczne, programowalne parametry, system zawieszenia chroniący operatora przed wstrząsami, układ hamulcowy e-GEN® i ładowarkę wysokiej częstotliwości do uszczelnionych akumulatorów.
 
Seria wózków paletowych WP 3000 to prawdziwy „koń roboczy magazynu”. Ma precyzyjne i efektywne środki kontroli, przyjazny użytkownikowi silnik napędowy AC i solidne komponenty odpowiednie do wielu różnych wyzwań. Model wózka paletowego o dużej wysokości podnoszenia zapewnia dodatkową elastyczność do specjalnych zastosowań.
 
W przypadku nawet większych potrzeb, seria wózków paletowych WT 3000 ma siłę, moc i prędkość konieczne do obsługi cięższych ładunków i najskrajniejszych środowisk.
 
Przodownik w branży
Należy wystrzegać się błędnych decyzji. Wybór ręcznego wózka paletowego to inwestycja na lata. Niezważanie na markę może doprowadzić do zmniejszenia produktywności, kosztownych przestojów w pracy, frustracji operatorów i skrócenia żywotności sprzętu – wszystko to składa się na zakłócanie działalności firmy i konieczność ponoszenia większych kosztów.
Ręczne wózki paletowe są na co dzień poddawane najbardziej wymagającym próbom. Dlatego warto postawić na serię WP 3000 – tytanów pracy magazynowej
 
Najwyższej klasy układ trakcyjny
Oprócz szybko reagującego układu przyspieszania, płynnych zmian kierunku i precyzji prowadzenia, mocny silnik prądu zmiennego zapewnia dodatkowy atut, zachowując wydajność w przypadku rozładowywania się akumulatora. Lepsza, długotrwała niezawodność jest również wynikiem uszczelnionej, bezszczotkowej konstrukcji. Największa, najtrwalsza jednostka napędowa w klasie wózków paletowych oznacza długą eksploatację.
 
Solidność
Solidność to atut każdego elementu jednostki napędowej: od silnika prądu zmiennego, poprzez żeliwną skrzynię biegów z kołami zębatymi skośnymi, po łożyska stożkowe zabezpieczające jednostkę napędową i pochłaniające wstrząsy.
 
Inteligentny układ hamulcowy e-GEN™
Inteligentny układ hamulcowy e-GEN®, wykorzystujący moc silnika prądu zmiennego, zastąpił tradycyjne hamulce cierne wymagające częstej konserwacji. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność regulacji, zapobiega nadwyrężaniu i zużywaniu się układu oraz zapewnia niezawodne, spójne hamowanie podczas całego okresu użytkowania wózka.
 
Łatwość manewrowania i kontrola
Podczas obsługi ciężkich ładunków w ciasnych przestrzeniach łatwość manewrowania i kontrola mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, produktywności oraz komfortu pracy. W tym zakresie opracowany przez firmę Crown innowacyjny uchwyt X10®, zaawansowane systemy i wszechstronne podejście do stabilności wózka pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Wystarczy zapytać operatorów, którzy obsługiwali wcześniej inne wózki, aby się przekonać, że preferują pojazdy firmy Crown z serii WP 3000.
 
Układ sterowniczy
Dotykowe i wizualne oznaczenie środków kontroli zapewnia naturalny, bardziej efektywny interfejs do obsługi leworęcznej i praworęcznej wózka paletowego. Uchwyt X10® jest wytwarzany w procesie odlewu w matrycy próżniowej przy użyciu wysokiej klasy aluminium a siatka strukturalna zapewnia mu maksymalną wytrzymałość i trwałość.
 
Łatwa obsługa ładunków
Seria WP 3000 dostarcza operatorom narzędzi pozwalających na łatwiejsze wykonywanie pracy niż kiedykolwiek wcześniej, takich jak obejście hamowania, blokada ruchu na pochyłościach i lepsza widoczność podczas wsuwania wideł pod paletę.
 
Blokada ruchu na pochyłościach
Opracowana przez firmę Crown funkcja blokady ruchu na pochyłościach dodaje operatorowi pewności i zwiększa możliwości kontroli, minimalizując ryzyko nieoczekiwanego stoczenia się wózka do tyłu na pochyłości. Pozwala także na zachowanie stałej prędkości na rampach, z ładunkiem lub bez niego.
 
Łatwe wjeżdżanie pod palety
Wjeżdżanie pod palety jest teraz bardziej efektywne dzięki lepiej widocznym końcówkom wideł, co udało się osiągnąć poprzez zastosowanie niskoprofilowej jednostki zasilania oraz używanych tylko w pojazdach Crown wskaźników na końcówkach wideł.
 
Nigdy więcej obaw o hamulce
Pomimo że od lat to hamulce cierne służą do zatrzymywania wózków widłowych, wymagają one napraw i regulacji, przyczyniając się do wzrostu kosztów rutynowej konserwacji. Dzięki opracowanemu przez firmę Crown innowacyjnemu układowi hamulcowemu e-GEN® operatorzy docenią płynne i niezawodne hamowanie, a budżet firmy skorzysta na braku konieczności przeprowadzania konserwacji. Ponieważ hamowanie odbywa się w silniku, wytworzona energia jest przekazywana z powrotem do akumulatora, dodatkowo zwiększając wydajność pracy.
 
Udowodniona niezawodność
Wiemy, że koszty przestojów w pracy nigdy nie są wystarczająco niskie. Dlatego serię WP 3000 zaprojektowaliśmy tak, aby zminimalizować koszty rutynowej konserwacji poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań wydłużających żywotność podzespołów i zmniejszających koszty serwisowania.
 
Uproszczona diagnostyka i serwis
W serii WP 3000 zastosowano zintegrowany system diagnostyczny firmy Crown, obejmujący wyświetlanie kodów zdarzeń na ekranie oraz mapy podzespołów InfoPoint. Serwis jest szybki i łatwy dzięki jednoczęściowej pokrywie i optymalizacji umieszczania podzespołów. Standardowy wyświetlacz przekazuje informacje o kodach zdarzeń, pozwalające na dokładny wgląd w stan układów podczas pracy wózka i jego uruchamiania. Mapy podzespołów InfoPoint rozmieszczone w różnych częściach wózka ułatwiają lokalizowanie elementów, co przyspiesza serwis i skraca czasy przestojów.
 
Solidna konstrukcja wideł
Regulowane cięgła wideł zapewniają odpowiednie wyrównanie kół ładunkowych, co w efekcie wydłuża ich żywotność, poprawia skuteczność wsuwania wideł pod palety i zwiększa stabilność wózka. Dodatkowo, zamknięta budowa końcówek wideł zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń. Blokada podnoszenia na pełnej wysokości zapobiega dalszej pracy silnika i pompy w stanie maksymalnego podniesienia. Zmniejsza to zużycie energii i wydłuża żywotność podzespołów.
 
Bezawaryjność w każdym szczególe
Firma Crown rozumie znaczenie wózka paletowego w codziennej pracy. Nasi projektanci i inżynierowie dokładnie obmyślają każdy szczegół, aby zapewnić większą niezawodność, dłuższą żywotność i pełniejsze zadowolenie z użytkowania.
Uszczelniony prostownik o wysokiej częstotliwości pracuje bez osobnego wentylatora chłodzącego, co dodatkowo zwiększa niezawodność wózka.
 
System stabilizacyjny
Dwa siłowniki podnoszące w połączeniu z drążkiem skrętnym zapewniają wyjątkową stabilność wózka paletowego WP 3000 na zasuwach podnoszonych, nierównych powierzchniach i rampach, nawet przy obciążeniach pozaśrodkowych. Drążek skrętny zapewnia obu widłom równe obciążenie, co przedłuża trwałość tulei i łożysk.
 
Dodatki dla serii WP 3000
W pełni zintegrowany prostownik zapewnia wygodne rozwiązanie ładowania oraz eliminuje konieczność usuwania baterii z wózka. Wysuwana bateria jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji, które wymagają częstych zmian baterii. Koła napędowe wykonane ze specjalistycznych materiałów, charakteryzują się wyjątkowymi parametrami przyczepności, przyśpieszenia i hamowania, które należy dostosować do środowiska, w którym pracują wózki podnośnikowe. Stalowa krata ochronna stabilizuje i uniemożliwia przesuwanie się ładunku na palecie podczas transportu. Akcesoria serii Work Assist zostały zaprojektowane tak, aby praca operatorów była szybsza, łatwiejsza i bardziej wydajna.
WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Crown, Doosan i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

WDX S.A. jest spółką z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym.
Inwestycja w magazyn opiera się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej jego przestrzeni. Dlatego zawsze doradzamy klientom współpracę już na etapie projektowania powierzchni magazynowych. Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie regałów czy przenośników magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów, kosztów oraz daje możliwość maksymalnej optymalizacji rozwiązań. WDX S.A. posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów składowania i transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji