NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Czy piękno idzie w parze z niezawodnością i ergonomią?

TX3 red dot award
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Rodzaj napęduelektryczny
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]1250-2000
Wysokość podnoszenia [mm]3000-7000
Szerokość korytarza roboczego [mm]3275-3495

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl

Kupując jakiś produkt zazwyczaj sprawdzamy jego parametry. Jak działa, czy posiada tą samą ilość funkcji co ten z nim konkurujący wreszcie czy cena w stosunku do oferowanych możliwości jest atrakcyjna. To wszystko? Chyba jednak nie. Ostatecznie często decyduje nie to co jest w środku. Po prostu kupujemy to co jest dla nas ładniejsze rezygnując tym samym z pewnych możliwości. Nie od dzisiaj wiadomo że mniej atrakcyjne z zewnątrz ma bogatsze wnętrze a gdy chcemy do bogatego wnętrza dodać trochę piękna wtedy cena szybuje ostro w górę.

Czy tak naprawdę musi być?

Otóż nie. Pokazał to właśnie producent wózków widłowych UniCarriers. Wypuszczony na rynek w tamtym roku nowy model elektrycznego wózka widłowego TX-3 został laureatem prestiżowej nagrody w dziedzinie wzornictwa przemysłowego Red Dot Award 2018 - swoistego „Oscara Designu”.

Jak twierdzą specjaliści z firmy POLSAD – Autoryzowanego Importera UniCarriers w Polsce – wózek TX-3 jest przemyślany w każdym calu. Od bocznej wymiany baterii, którą z łatwością wyciąga się zwykłym „paleciakiem”, przez szybki boczne umożliwiające podgląd kontury palety, po najniższy stopień wejściowy na rynku. Detale? Być może ale wszystko ma swój sens i sprawia, że praca operatora staje się dużo łatwiejsza i bezpieczniejsza.

W kwestii czysto technicznej TX-3 ma wszystko co powinien posiadać nowoczesny wózek widłowy m.in.:

- w pełni elektryczny układ kierowniczy z korekcją skrętu,

- maszt z koncepcją ProVision,

- automatyczny hamulec elektromagnetyczny,

- prosty i niezwykle czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny,

- S3 – system wspomagania stabilności,

- w pełni LED-owe oświetlenie.

TX-3 = Japońska precyzja + europejskie wykonanie + najlepszy design. UniCarriers łamie zatem stereotypy pokazując że w pełni profesjonalne i ergonomiczne urządzenie może również być przyjemne dla oka.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że otrzymujemy to wszystko za rozsądną cenę porównywalną z ceną wózków podobnej klasy.

Jesteśmy dumni że możemy zaoferować Państwu najładniejszy wózek widłowy 2018 roku > UniCarriers TX-3.

Więcej informacji na http://www.unicarrierspolska.pl/.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji