NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

UNICARRIERS - Potęga wyrosła z tradycji

uc_truckrange_composing_dark_lowres_170511

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl

Masz już dość kolejnych awarii swoich wózków? A może kosztują Cię one zbyt drogo? Szukasz tańszej alternatywy, ale nie chcesz nic tracić na jakości i komforcie? Zaciekawiony? – przeczytaj więcej o UniCarriers.

Nasze wózki widłowe UniCarriers to nic innego jak doskonale znane produkty Nissan Forklift. Powiew świeżości to nie tylko zmiana nazwy, ale także koloru oraz wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych.

Tak więc – potrzebujesz wózka do pracy w magazynie? Przy produktach spożywczych? W chłodni, a może w innych trudnych warunkach? Ekonomicznego, ekologicznego i przede wszystkim niezawodnego? – doskonale! Mamy coś dla Ciebie.

UniCarriers to pełna, przemyślana oferta skierowana do osób dokonujących świadomych i racjonalnych wyborów. Począwszy od wszystkich tych sektorów, w których nie jest dopuszczalna praca wózków spalinowych, wszędzie doskonale radzi sobie nowej generacji elektryczny wózek serii TX. Najergonomiczniejszy i najefektywniejszy w swojej klasie, a przy tym niezwykle oszczędny, wyraźnie przewyższa swą wydajnością konkurencje. Po dodaniu do tego rewolucyjnego systemu bocznej wymiany (ażurowa podłoga) za pomocą zwykłego ręcznego wózka paletowego, nie dziwi fakt, że nowy TX jest bardzo częstym bywalcem w magazynach i chłodniach firm z branży spożywczej, rolnej i sadowniczej.

Filozofia firmy UniCarriers w odniesieniu do środowiska naturalnego nota bene zawarta jest w wyrażeniu „symbioza ludzi, maszyn i przyrody”. Zdaniem UniCarriers ochrona środowiska zaczyna się już na etapie projektowania i produkcji. Każda fabryka posiada certyfikat środowiskowy, zaś każdy wózek widłowy zaprojektowany tak, aby 98% części zużytych do jego produkcji mogło zostać poddanych recyklingowi.

Korzystając z ogromnego doświadczenia w projektowaniu samochodów i zaawansowanej technologii silników opracowanych przez firmę Nissan, wózki widłowe UniCarriers spełniają normy emisji spalin obowiązujące w Europie, USA oraz Japonii. Każdy z naszych wózków widłowych serii DX (LPG) wyposażony jest seryjnie, bez dopłaty w trójfunkcyjny katalizator spalin. W połączeniu z wysokowydajnym, elektronicznie sterowanym układem wtryskowym pozwala zoptymalizować skład mieszanki, co przekłada się na małe zużycie paliwa zmniejszone o 20% w stosunku do poprzedniej wersji wózka, ultraniską emisję spalin oraz wysoką kulturę pracy.

Dowody? W 2015r. nasz wózek wysokiego składowania Tergo UFW otrzymał prestiżowy tytuł IFOY w kategorii Wózek Magazynowy. W 2018r. model TX3 został laureatem RED DOT AWARD - często określana mianem „Oscara designu" - uznawanej za jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. O lepsze rekomendacje ekspertów z branży chyba już trudno.

A być może potrzebujesz coś z gamy wózków magazynowych? – Mamy ich ponad 20 modeli. A może interesuje Cię „gama ciężka” 5- i 10-tonowców? – takimi też dysponujemy, skonstruowane są dla tej samej idei – one pracują, Ty zarabiasz.

Zaciekawiony? – dowiedz się więcej i odwiedź nas na http://www.unicarrierspolska.pl/.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji