NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Stelaż do przechowywania szpul i bębnów kablowych na regałach paletowych

MGL Sp. z o.o. | Stelaż na szpule i bębny kablowe
MGL
DostawcaMGL Spółka z o.o.
MarkaMGL
Nośność [kg]1200

Kontakt w sprawie oferty

MGL Spółka z o.o.
ul. Opoczyńska 16
96-200 Rawa Mazowiecka
+48 46 813 10 10
+48 46 813 75 66
www.mgltechnika.pl
sprzedaz@mgltechnika.pl

MGL Sp. z o.o. - Producent techniki magazynowej – wprowadził do swojej oferty nowy produkt: stelaż do składowania szpul i bębnów kablowych.

Stelaż umożliwia składowanie szpul i bębnów kablowych oraz innych ładunków o zbliżonym kształcie na standardowych regałach paletowych. Dzięki temu nie ma konieczności inwestowania w dedykowaną zabudowę regałową, przeznaczoną do przechowywania tylko i wyłącznie tego typu towarów.

Widoczny na zdjęciu model stelaża przeznaczony jest do tzw. składowania statycznego – manipuluje się wyłącznie bębnem, podczas gdy stelaż pozostaje unieruchomiony na regale. Istnieje jednak możliwość takiej modyfikacji konstrukcji, aby stelażem wraz z ładunkiem można było operować w taki sam sposób, jak standardową paletą.

Zaprezentowany model dostosowany jest do składowania dwóch szpul o średnicy 700 mm i długości 490 mm każda. Maksymalne obciążenie stelaża: 1200 kg. Istnieje możliwość dostosowania wymiarów i nośności do indywidualnych oczekiwań klienta.

Więcej informacji: https://www.mgltechnika.pl/stelaz-do-szpul-bebnow/

 MGL Sp. z o.o. należy do grupy MAGO S.A. - lidera w projektowaniu i wyposażaniu obiektów typu retail. Domenę MGL stanowi technika magazynowa – rozwiązania zapewniające funkcjonalne i efektywne wyposażenie obiektów logistycznych.

Produkty MGL wytwarzane są z zachowaniem najlepszych technologii obróbki metalu, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Rawie Mazowieckiej. Potwierdzeniem jakości oferowanych produktów są certyfikaty ISO 9001 dla procesów produkcyjnych oraz TUV dla sztandarowego produktu jakim są regały wysokiego składowania.

Potencjał MGL uzupełnia korporacyjne centrum badawcze z własnym zapleczem laboratoryjnym. MGL zabezpiecza potrzeby klientów w formacie: idea-projekt-realizacja-serwis.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji