NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Podest roboczy mod. PLS

faraone_PLS_1_pl_BW
101
1pls
1pls3_foto_zawias
15pls
1pls3_foto
Faraone Poland Sp. z o.o.
DostawcaFaraone Poland Sp. z o.o.
MarkaFaraone Poland Sp. z o.o.
Nośność [kg]150
Wysokość [mm]2400-3480
Szerokość [mm]930

Kontakt w sprawie oferty

Faraone Poland Sp. z o.o.
ul. Prosta 32, Łozienica
72-100 Goleniów
+48 91 579 03 90
+48 91 579 03 94
www.faraone.pl
info@faraone.pl
W naszym asortymencie znajdują się także podesty robocze szerokiego zastosowania bez których, żaden magazyn, linia produkcyjna, hala nie może się obejść. Pragniemy Państwu przybliżyć jeden z naszych bezpiecznych podestów roboczych model PLS. Jest to podest teleskopowy z platformą o wymiarach 52x62 cm. Gwarantuje bezpieczeństwo dzięki dużej, antypoślizgowej platformie roboczej i wysokiej balustradzie, co pozwala na bezpieczne sięganie do regałów i urządzeń. Pozwala to także, na swobodną i bezpieczną pracę z czterema punktami podparcia, dzięki czemu nie potrzebna jest osoba asekurująca. Regulacja wysokości umożliwia zastosowanie podestu w różnych warunkach, na różnych wysokościach i nierównych powierzchniach np.: schody.

Podest jest wytrzymały i stabilny, dzięki zastosowaniu stabilizatorów krzywych. Ergonomiczny uchwyt ułatwia zmianę wysokości podestu. Posiada dwa koła, co pozwala na bardzo łatwy transport w miejscach pracy. Montaż nie wymaga uprawnień. Wygodny w przechowywaniu i transporcie dzięki łatwemu systemowi składania. W ofercie posiadamy dwa modele: PLS3 i PLS5. PLS4 jest wykonywany tylko na indywidualne zlecenie.


Model PLS3 posiada trzy szczeble i platformę, jej wysokość robocza wynosi 260-310 cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 150 kg.

Model PLS5 posiada pięć szczebli i platformę, jej wysokość robocza wynosi 310-418 cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie to również 150 kg.

Budowa wyposażenia do pracy na dużych wysokościach z zapewnieniem największej możliwej wygody i bezpieczeństwa, oferowanie prawdziwej szansy oszczędzania czasu, wysiłku i pieniędzy.

 

Faraone jest firmą rodzinną z 47 letnią tradycją w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów do pracy na wysokości. Nasza idea to produkty wysokiej jakości . Rezultaty naszej pracy potwierdzają, że wygoda użytkowania i przestrzeganie norm mogą iść w parze z wymaganiami klientów, tworząc sprzęt rozpowszechniony i doceniany w całej Europie i na świecie. Doszliśmy na szczyt i na szczycie pozostaniemy dopóki będziecie w dalszym ciągu doceniać znakomite standardy produkcyjne, które możemy zapewnić.

 

Pomagamy eliminować wypadki

Inwestując w wysokiej jakości produkty do pracy na wysokości, ograniczamy wypadki przy pracy. Wszystkie nasze produkty są zgodne z normami krajowymi i europejskimi. Współpracujemy z Politechniką Mediolańską i Szczecińską. Rusztowania i platformy posiadają certyfikaty ISPEL oraz certyfikat TUV.

 

Nasze rynki

Faraone posiada trzy zakłady produkcyjne w Europie, we: Włoszech, Polsce i Hiszpanii, które pozwalają zaspokoić zaopatrzenie dla najbardziej wymagających klientów. Produkty Faraone również można nabyć na reszcie kontynentów dzięki naszym partnerom – dystrybutorom.

 

Obsługa

Stare chińskie przysłowie mówi: „ Jeśli robisz plany na rok, posiej zboże. Jeśli robisz plany na dziesięć lat, posadź drzewa. Jeśli robisz plany na całe życie, wykształć i wychowaj człowieka”. Grupa Faraone planuje kształcenie i szkolenia w sposób ustawiczny, ciągły, organizując seminaria techniczne we współpracy z głównymi uczelniami i zrzeszeniami zawodowymi oraz w ramach obsługi klienta, po to byście mogli poznać jak najlepszy sposób użytkowania wybranych produktów.

Grupa Faraone bierze czynny udział we wszystkich najważniejszych targach we Włoszech i na świecie oraz wspiera za pomocą celowych kampanii informacyjnych wszystkie swoje innowacje.


Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021Zobacz więcej publikacji