NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Qguar YMS do zarządzania ruchem pojazdów

ekran_01 (1)
ekran_02
ekran_03
yms_icon
QGUAR
DostawcaQuantum Qguar sp. z o.o.
MarkaQGUAR
Nazwa handlowaQguar YMS
WłasnyTak
LicencyjnyNie
AutonomicznyTak

Kontakt w sprawie oferty

Quantum Qguar sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3 A
30-633 Kraków
+48 12 646 98 00
+48 12 646 98 02
http://www.quantum-software.com/index.php/produkty/yms
info@quantum-software.com
Qguar YMS (Yard Management System) to system wspomagający zarządzanie ruchem środków transportu oraz ruchem pieszych na terenie przedsiębiorstwa. Precyzyjne planowanie okien czasowych dla załadunku oraz rozładunku pojazdów pozwala na optymalne wykorzystanie istniejących zasobów przedsiębiorstwa i minimalizuje niepotrzebne spiętrzenia prac. Bieżąca i pełna wiedza na temat pojazdów oraz osób znajdujących się na terenie zakładu to również ogromna korzyść przy planowaniu każdego następnego zdarzenia logistycznego. Qguar YMS pozwala na podejmowanie bardziej trafnych decyzji w obrębie placu manewrowego przedsiębiorstwa, który stanowi ważne ogniwo w całym łańcuchu logistycznym.
 
Qguar YMS może pracować w przedsiębiorstwie niezależnie od branży. Idealnie nadaje się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z większym ruchem pojazdów oraz parkingami, na których zaczynają się pojawiać pojazdy oczekujące na załadunek lub rozładunek. Polecamy go również tym firmom, które z racji swojej specyfiki branżowej chcą koniecznie rejestrować ruchy wszystkich obiektów zewnętrznych. System znajduje zastosowanie również w zakładach położonych na rozległych obszarach, gdzie konieczne jest precyzyjne prowadzenie kierowców oraz bieżąca z nimi komunikacja. Sytuacja, w której przedsiębiorstwo ma zbyt małą ilość bram rozładunkowych w stosunku do ruchu pojazdów, to kolejny powód do zastosowania Qguar YMS. Będzie również pomocny dla osób niezwiązanych bezpośrednio z logistyką operacyjną, które powinny posiadać zawsze aktualną wiedzę o bieżącej obsłudze klienta.
 
Najważniejszymi zaletami oprogramowania Qguar YMS są:
 • sprawne zarządzanie ruchem środków transportowych,
 • optymalizacja wykorzystania dostępnych pojazdów,
 • łatwość planowania ruchu pojazdów na terenie zakładu,
 • minimalizacja spiętrzeń w harmonogramie dostaw i wysyłek,
 • minimalizacja ewentualnych kradzieży,
 • możliwość bezpośredniej komunikacji z kierowcami,
 • gromadzenie cennych informacji ułatwiających planowanie i podejmowanie decyzji,
 • minimalizacja kosztów obsługi parkingów i placów manewrowych,
 • lepsza jakość obsługi klientów.
USŁUGI
Analizy i wdrożenia
Wszystkie produkowane przez nas systemy informatyczne dostarczamy klientom wraz z kompleksowymi usługami wdrożenia. Osią przewodnią każdego projektu wdrożeniowego, wokół której budujemy elementarne procesy i procedury postępowania, jest zdefiniowany przez klienta cel.
Szkolenia
W trakcie wdrażania systemów Qguar, Quantum oferuje dowolny zakres szkoleń, uzgodniony wspólnie z klientem. Niezależnie od szkoleń prowadzonych w trakcie wdrożeń, oferujemy również szkolenia pakietowe w siedzibie Quantum.
Serwis
Dla produkowanych i wdrażanych rozwiązań oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych. Dają one gwarancję odpowiednio szybkiej i sprawnej reakcji ze strony Quantum, ale przede wszystkim umożliwiają profesjonalną opiekę.
Sieci bezprzewodowe i kablowe
Quantum, z długoletnim doświadczeniem w realizacji kompleksowych projektów informatycznych, ma w swojej ofercie pakiet usług związanych z projektowaniem, budową i zarządzaniem infrastrukturą sieciową. Projektujemy i wykonujemy sieci kablowe i bezprzewodowe, zarówno w obiektach zamkniętych jak i na terenach otwartych.
Kompleksowe usługi IT
Nasz doświadczony zespół certyfikowanych specjalistów doradza, a następnie oddaje w ręce klienta gotowe i działające rozwiązanie, nad którym następnie może przejąć pełną opiekę serwisową. Nasze pakiety opieki nad infrastrukturą obejmują zarówno działania proaktywne jak i reaktywne z uwzględnieniem rygorystycznej polityki disaster recovery. Bardzo często spełniamy również nietypowe życzenia naszych klientów, aby zagwarantować bezpieczeństwo infrastruktury IT, a tym samym całej organizacji, na maksymalnie wysokim poziomie.Quantum Qguar sp. z o.o. oferuje systemy informatyczne dla tych przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania QGUAR – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji w powiązaniu z procesami zakupu i sprzedaży. Qguar to rozwiązanie elastyczne, współpracujące z wieloma różnymi systemami klasy ERP. 

Dążąc do dostarczania rozwiązań kompleksowych, wraz z pakietami oprogramowania oferujemy:

 • szeroką gamę sprzętu komputerowego, w tym serwery, urządzenia do identyfikacji towarów i automatyki przemysłowej
 • kompleksowe usługi obejmujące: analizę procesów i potrzeb przedsiębiorstwa, projektowanie rozwiązań IT, instalacje, szkolenia, wdrożenie, asystę powdrożeniową, serwis i opiekę eksploatacyjną.

W Quantum pracuje około 150 osób, przede wszystkim wysokiej klasy specjalistów posiadających wykształcenie i doświadczenie z dziedziny informatyki, logistyki, zarządzania przedsiębiorstwami, automatyki i matematyki. Nowoczesna struktura firmy, praca w obrębie projektów, specjalizowane działy zajmujące się m. in. produkcją systemów standardowych, kontrolą jakości, realizacją projektów indywidualnych, wdrożeniami i szkoleniami czy serwisem.

Quantum adresuje swoją ofertę przede wszystkim do przedsiębiorstw o następującej specyfice działalności:

 • centra logistyczne i dystrybucyjne, nowoczesne struktury magazynowe
 • firmy produkcyjne z wysokimi wymaganiami w zakresie logistyki
 • firmy dystrybucyjno-handlowe
 • operatorzy logistyczni i firmy spedycyjno-transportowe.

Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi QGUAR firma osiągnęła pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji