NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Systemy i produkty DEXION

Systemy i produkty DEXION
DEXION

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Zróżnicowana oferta firmy Dexion pozwoli Państwu odnaleźć regały magazynowe odpowiadające rożnego rodzaju zapotrzebowaniom. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania pozwalające w optymalny sposób wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Służymy fachowym doradztwem, podczas którego bierzemy pod uwagę wszystkie istotne aspekty, co pozwala wybrać propozycje w pełni Państwa satysfakcjonujące.

Dbałość o szeroki asortyment oraz odpowiednie kompletowanie przesyłek są dodatkową gwarancją najwyższej jakości obsługi. Troszczymy się o to, aby klienci mieli zapewnione jak najbardziej funkcjonalne rozwiązania, odpowiadające ich oczekiwaniom.

 1. Regały Paletowe i składowanie palet
 • Regały paletowe firmy Dexion to szeroki wybór rozwiązań, dopasowanych do różnorodnych zapotrzebowań i możliwości!
  Szeroki wybór asortymentu i dostępnych akcesoriów pozwala dobrać produkty optymalnie pasujące do każdej przestrzeni magazynowej. W bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe regały z szerokim lub wąskim korytarzem, jak i wjezdne oraz przesuwne i przepływowe.
  Systemy, które państwu proponujemy nadają się do wykorzystania w wielu różnych wnętrzach.
 1. Regały Półkowe i składowanie małych przedmiotów
 • Systemy regałów półkowych są idealnym sposobem przechowywania, organizowania i identyfikacji małych części w magazynach z ręczną obsługą.
  Z szerokim wyborem systemów regałowych i opcji możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania dla każdej małej lub dużej części magazynu lub strefy kompletacji. Regały wielopoziomowe, regały jezdne, carton flow mogą okazać się dobrym rozwiązaniem Państwa potrzeb.
  Nasze produkty dla małych elementów i ręcznej obsługi mogą zapewnić wyjątkową kombinację wydajności, bezpieczeństwa i gospodarki magazynowej.
  Ze standardowego asortymentu regałów ocynkowanych Hi 280 dobierzemy coś dla każdego.
 1. Regały Wspornikowe i składowanie długich przedmiotów
 • Regały wspornikowe i Rollrack, są specjalnie przeznaczone do składowania długich przedmiotów i towarów o różnych długościach.
  Nasze produkty dla długich towarów są idealne do bezpiecznego i zorganizowanego składowania długich i ciężkich ładunków. Regały wspornikowe czy też Rollrack są idealne do przechowywania stalowych prętów, rur, profili ALU, mebli i pakietów drewna. Niektóre z nich nadają się także do przechowywania płyt, blach lub dużych i cennych przedmiotów, takich jak skrzynie.
 1. Regały Automatyczne polecane dla mniejszych przedmiotów
 • Regały automatyczne są to sterowane komputerowo systemy magazynowania, które mogą znacznie poprawić efektywność przechowywania produktów i kompletację.
  Te pionowe lub poziome maszyny magazynowe są łatwe do zintegrowania z firmowym WMS ale również mogą pracować jako samodzielny system. Miejsce i środowisko pracy systemu określa rozmiar i rodzaj maszyny.
  Automatyczny system magazynowania może zaoszczędzić do 70% powierzchni, zmniejszając błędy pobierania do 70% przy redukcji czasu kompletacji o 60%.
  Najbardziej skutecznym sposobem korzystania z regałów automatycznych jest sterowanie komputerowe. Oprogramowanie TC2000 zostało specjalnie opracowane do Tornado, Paternoster i Hoca, może być ono dołączane w standardzie dla wszystkich naszych maszyn.
 1. Podesty Wolnostojące to dodatkowa powierzchnia
 2. Regały Półkowe w zabudowie wielopoziomowej

 Rozwiązania magazynowe DEXION

 

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

 • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
 • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
 • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
 • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
 • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
 • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji