NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wynajem wózków widłowych Mitsubishi

Wynajem wózków widłowych Mitsubishi
Kuhn Polska
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaKuhn Polska
Rodzaj sprzętuWózki widłowe
Wynajem długoterminowyTAK
Wynajem krótkoterminowyTAK
FinansowanieLeasing zewnętrzny

Kontakt w sprawie oferty

KUHN Polska Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki 7
05-152 Czosnów

Kontakt handlowy
Dział Handlowy +48 (22) 784 95 34
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

AUTORYZOWANY DOSTAWCA WÓZKÓW WIDŁOWYCH MITSUBISHI OFERUJE WYNAJEM KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWY. KUHN Polska jest przedstawicielstwem Austriackiego holdingu KUHN Gruppe w Polsce. KUHN Gruppe jest jednym z największych dystrybutorów wózków widłowych MITSUBISHI w Europie. Posiada, poza Austrią, przedstawicielstwa w 6 krajach, między innymi w Niemczech, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.

Oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy wszystkich wózków widłowych dostępnych w naszej ofercie.

Wśród naszej oferty znajdują się zarówno wózki spalinowe i elektryczne.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wynajmu wózków widłowych Mitsubishi prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019Zobacz więcej publikacji