NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Elastyczny przenośnik na wynajem

Elastyczny przenośnik na wynajem
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Rodzaj sprzętuPrzenośniki
Wynajem długoterminowyTAK
Wynajem krótkoterminowyTAK
FinansowanieOpłaty z dołu

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Elastyczny przenośnik napędzany UFP/ROS/0600/17.50, to idealne narzędzie do przeładunku w centrach logistycznych i przeładunkowych, do pakowania, łączenia różnych urządzeń w procesie technologicznym i innych zastosowań. Przenośnik w stanie złożonym ma długość jedynie 6,06 m i można go łatwo przechowywać, gdy nie jest używany, po rozłożeniu jego długość wynosi 17,50 m.

Nogi umożliwiają standardową regulację wysokości przenośnika w zakresie od 770 mm do 1095 mm. Wytrzymałe skrętne, wyposażone w hamulec kółka samonastawne, o wymiarach 125 mm x 360 mm ułatwiają przemieszczanie przenośnika.

Napędzany elastyczny przenośnik rolkowy UNI-FLEX dostępny jest w kilku szerokościach rolek 450 mm, 600 mm, 750mm oraz 900 mm. Standardowo podziałka rolek wynosi 125 mm po całkowitym rozłożeniu przenośnika. Dodatkowo można dopasować ich długość do Państwa indywidualnych zastosowań na podstawie zamówienia specjalnego i/lub zagęścić podziałkę rolek do 100 mm lub 75 mm.

Rolki nośne mają średnicę 40 mm wykonane z rurek stalowych cynkowanych galwanicznie z podwójnymi rowkami i precyzyjnymi łożyskami kulkowymi, zwiększającymi ich trwałość. Rolki napędzane są za pomocą wytrzymałych pasków poliuretanowych.

W szafie sterowniczej zainstalowany jest najnowocześniejszy przemiennik prądu zmiennego AC z klawiaturą numeryczną. Szafa została zamontowana na zamykanej przesuwanej tacy, aby umożliwić łatwy dostęp w przypadku konieczności wykonania regulacji lub konserwacji urządzenia.

Elektryczne przenośniki UNI-FLEX są wyposażone w system czujników fotooptycznych zainstalowany pod rolkami nośnymi, które zatrzymują ładunki. W momencie przeniesienia ładunku na koniec przenośnika, system czujników automatycznie zatrzymuje jego pracę. Po zdjęciu ładunku, przenośnik zostaje automatycznie uruchomiony i pracuje do momentu, gdy następny ładunek nie zostanie przeniesiony na koniec przenośnika.

OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o.
ul. Augustówka 36,
02-981 Warszawa

www.olejnik.pl

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji