NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały wspornikowe Dexion

Regały wspornikowe Dexion
Regały wspornikowe Dexion
Regały wspornikowe Dexion
Regały wspornikowe Dexion
Regały wspornikowe Dexion
Regały wspornikowe Dexion
Regały wspornikowe Dexion
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Stal ocynkowanatak
Malowane proszkowotak
Jednostronnenie
Dwustronnetak
Profil wspornikaprostokątny
Mocowanie wspornikaspawany
Wysokość [mm]9000
Szerokość [mm]8000
Długość wspornika [mm]1500

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały wspornikowe, to regały do dłużyc, zaprojektowane do składowania długich elementów o różnych wymiarach. Regały są idealnym rozwiązaniem do bezpiecznego i uporządkowanego składowania długich i ciężkich elementów. Są idealne do blach, prętów, rur i innych profili metalowych, ale także do składowania desek, płyt meblowych i drewna. Regały te sprawdzają się również w składowaniu wielkogabarytowych towarów na paletach, w skrzyniach i sprzętu AGD.

Regał wspornikowy Dexion, nazywany również wysięgnikowym, nie ma słupów przednich, ułatwia to umieszczanie i pobieranie ładunku. Wszystkie poziomy składowania regału dostępne są dla wózków widłowych. Uniwersalność naszych regałów wspornikowych czyni je idealnym rozwiązaniem do różnych zastosowań: od małego warsztatu po fabrykę oraz od małego sklepu po centrum dystrybucyjne.

Regał wspornikowy jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania długich trudnych do składowania przedmiotów takich jak pręty stalowe, rury, profile, listwy drewniane, meble czy sprzęt AGD. Produkty są przechowywane w pozycji poziomej na ramionach i obsługiwane ręcznie lub przy użyciu wózków widłowych lub suwnic.

Regały wysięgnikowe dostępne są w dwóch wersjach, jako jednostronne i dwustronne. Regał dwustronny zapewnia maksymalną pojemność dzięki konstrukcji z jedną kolumną centralną, podczas gdy regał jednostronny przeznaczony jest do ustawienia wzdłuż ściany. Regały mają budowę modułową, więc dodatkowe ramiona, słupy i stężenia mogą być łatwo dodawane w zależności od potrzeb. Regały zostały zaprojektowane zgodnie z wytycznymi norm FEM 10.2.09 i EN 1993-1-1:2005: „Projektowanie konstrukcji stalowych”.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji