NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System regałów Dexion Palletflo

System regałów Dexion Palletflo
System regałów Dexion Palletflo
System regałów Dexion Palletflo
System regałów Dexion Palletflo
System regałów Dexion Palletflo
System regałów Dexion Palletflo
System regałów Dexion Palletflo
System regałów Dexion Palletflo
System regałów Dexion Palletflo
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Zasada FIFOtak
Wysokość [mm]12000
Szerokość [mm]900
Głębokość [mm]18500
Rozstaw rolek hamujących co [mm]1000

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

System regałów Palletflo daje gwarancję zachowania zasady FIFO (Pierwsze weszło pierwsze wyszło). W sytuacji, gdy te zasadę trzeba bezwzględnie przestrzegać, system ten jest najlepszym rozwiązaniem. System zwiększa bezpieczeństwo, gdyż odseparowuje strefą załadowczą od wyładowczej, łatwa jest również kontrola stanów magazynowych.

Regały paletowe przepływowe często określane są synonimem FIFO. Rzeczywiście istotą tego typu regałów jest fizyczne wymuszenie zasady 'Pierwsze Przyszło - Pierwsze Wyszło' za sprawą modułów rolkowych, po których palety przemieszczają się grawitacyjnie od części załadowczej do wyładowczej.

Zwarta konstrukcja gwarantująca dobre wykorzystanie dostępnej powierzchni magazynu. Zastosowany nowoczesny system kontroli prędkości przesuwu palety, blokuja przepływ palet w trakcie wyładunku w sytuacjach zagrożenia. Najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń konstrukcji regału. Jakość produkcji potwierdzona certyfikatem ISO 9001.

Ten typ regału doskonale nadaje się do magazynów towarów o dużej rotacji, gdzie towar nie może zalegać w magazynie, np. dla artykułów spożywczych. System regałów przepływowych Palletflo, umożliwia doskonałe dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta. Dynamika tych regałów jest dostarczana tylko przez renomowanych producentów światowych.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji