NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe Dexion Speedlock P90

Regały paletowe Dexion Speedlock P90
Regały paletowe Dexion Speedlock P90
Regały paletowe Dexion Speedlock P90
Regały paletowe Dexion Speedlock P90
Regały paletowe Dexion Speedlock P90
Regały paletowe Dexion Speedlock P90
Regały paletowe Dexion Speedlock P90
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1260
Wysokość modułu [mm]1300
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]600
Całkowite obciążenie [kg]4000

Kontakt w sprawie oferty

Koncepcja systemu Speedlock P90+ zakłada: maksymalizację powierzchni do składowania towarów spaletyzowanych i specjalnych, trwałość elementów oraz ich uniwersalność. Dzięki temu regały paletowe Speedlock P90+ oferują rozwiązanie każdego problemu. System Speedlock P90+ posiada bogatą ofertę akcesoriów, umożliwiających bezproblemowe składowanie zarówno palet standardowych jak i palet specjalnych, kontenerów, bębnów, beczek, szpuli, towarów niespaletyzowanych, itp. Magazynowe regały paletowe Speedlock P90+ umożliwiają zastosowanie wszystkich dostępnych środków transportu magazynowego.

Składowanie przez wózki paletowe lub dźwigi magazynowe różnych palet, począwszy od EURO-palet, palet o specjalnych rozmiarach do dużych kontenerów nie jest problemem. System ten przewiduje zarówno zastosowanie wózków widłowych jak i automatycznych układnic.
 
Wszystkie systemy Speedlock P90+ są oparte na tych samych standardowych komponentach, a szeroka gama akcesoriów zawsze zapewnia znalezienie właściwego rozwiązania. Dla ochrony antykorozyjnej i długiej wytrzymałości wszystkie komponenty regałów Speedlock P90+ są galwanizowane proszkowo lub malowane.
 
Małe i średnie instalacje regałowe spełniające wymogi elastyczności i uniwersalności, mogą być realizowane w oparciu o koncepcję Speedlock P90+. Na przykład automatyczny system wysokiego składowania, w którym pojemność, manewrowość i bezpieczeństwo są istotnymi elementami. Stabilność i bezpieczeństwo w parze z jakością to powody dla których wybór regału Speedlock P90+ jest bezpieczną i przyszłościową decyzją.
 
Pewne akcesoria systemu Speedlock P90+ podwyższają bezpieczeństwo, inne sprawiają, że jest to najbardziej funkcjonalny regał. Nieważne, czy ładunkiem są beczki, bębny czy rolki - Speedlock P90+ oferuje optymalne rozwiązania wszystkich problemów. System Speedlock P90+ to idealne rozwiązanie do składowania wszelkich ładunków.
 
Grupa CONSTRUCTOR, której częścią jest firma DEXION jest wiodącą grupą na rynku światowym w zakresie gospodarki materiałowej i archiwizacji, oferuje całościowe rozwiązania - kompletny pakiet produktów i obsługi. Specjaliści z firmy DEXION w kontaktach z klientami przedstawiają zawsze właściwe rozwiązanie indywidualnie dopasowane do jego potrzeb.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji