NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Mitsubishi serii PBP20MR

Mitsubishi serii PBP20MR
Mitsubishi serii PBP20MR
Mitsubishi serii PBP20MR
Mitsubishi serii PBP20MR
Mitsubishi serii PBP20MR
Mitsubishi serii PBP20MR
Mitsubishi serii PBP20MR
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraTak
Rok produkcji2010
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]205
Szerokość korytarza roboczego [mm]1500

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

Elektryczny wózek paletowy prowadzony ręcznie Mitsubishi serii PBP20MR w technologii prądu przemiennego (AC), przeznaczony jest do bardziej intensywnych prac i posiada większy udźwig, a z uwagi na niewielkie rozmiary – można go także używać w małych sklepach, a ze względu na wysoką stabilność, można z niego korzystać również na nierównych powierzchniach, w składach, magazynach czy rampach załadowczych.

W wyposażeniu standardowym znajdują się dwa bezobsługowe akumulatory żelowe/AGM oraz wbudowany prostownik. Seria obejmuje również trzy modele większych wózków – do cięższych prac. Wózki te doskonale nadają się do transportowania ładunków w kursach wahadłowych o długości do 20 metrów, a także do załadunku i rozładunku ciężarówek. Zwiększona moc wózka pozwala na obsługę cięższych ładunków oraz dłuższą pracę.

Składana platforma w modelu PBP20MR umożliwia operatorowi jazdę na wózku w sytuacji, gdy towar przewożony jest większą odległość. Wszystkie cztery modele wyposażone są w nowoczesne, proste w obsłudze ramię sterujące zapewniające bezpieczeństwo rąk, wygodny dostęp do wszystkich funkcji i możliwość precyzyjnej obsługi ładunku.

Opcjonalnie wózek może być wyposażony w:

  • Wybór kół napędowych i załadunkowych pod kątem zastosowania
  • Wbudowany prostownik
  • Zestaw ładujący akumulator do instalacji w ciężarówce
  • Duży wybór rozmiarów wideł
  • Przystosowanie do pracy w chłodni (klasa III, -35°C)
  • Przyrząd do wymiany akumulatora
  • Ochrona tylna
  • Rolki ułatwiające załadunek i rozładunek

Model PBP20M przeznaczony jest do bardziej intensywnych prac i posiada większy udźwig, a z uwagi na niewielkie rozmiary – można go także używać w małych sklepach. Składana platforma w modelu PBP20MR umożliwia operatorowi jazdę na wózku w sytuacji, gdy towar przewożony jest większą odległość. Wszystkie cztery modele wyposażone są w nowoczesne, proste w obsłudze ramię sterujące zapewniające bezpieczeństwo rąk, wygodny dostęp do wszystkich funkcji i możliwość precyzyjnej obsługi ładunku.

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji