NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Rampy PROMAG S.A.

rampa przeładunkowa PROMAG
dok przeładunkowy wyposażony w rampę PROMAG
doki przeładunkowe wyposażone w rampy PROMAG
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Wysokość [mm]9000
Szerokość [mm]1200

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11, 61-371 Poznań
tel +48 61 65 58 200, fax +48 61 65 58 203

Kontakt handlowy
Dział sprzedaży 61 65 58 200
www.promag.pl
promag@promag.com.pl

Rampy przeładunkowe z wargą uchylną oferowane przez PROMAG S.A to rodzaj platform przeładunkowych polecany szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z przeładunkiem samochodów o zróżnicowanych wymiarach oraz gdy częstotliwość przeładunków jest duża. Platforma rampy podczas załadunku dostosowuje się do zmieniającej się w zależności od obciążenia wysokości skrzyni ładunkowej samochodu.

Rampy przeładunkowe
z wargą uchylną oferowane przez PROMAG S.A to rodzaj platform przeładunkowych polecany szczególnie wtedy, gdy mamy do czynienia z przeładunkiem samochodów o zróżnicowanych wymiarach oraz gdy częstotliwość przeładunków jest duża. Platforma rampy podczas załadunku dostosowuje się do zmieniającej się w zależności od obciążenia wysokości skrzyni ładunkowej samochodu.

Podstawowe parametry ramp przeładunkowych PROMAG S.A.

  • konstrukcja stalowa spawana
  • napęd za pomocą agregatu hydraulicznego
  • platforma i klapa podnoszone za pomocą siłowników hydraulicznych
  • zasilanie trójfazowe
  • obsługa za pomocą przycisków na skrzynce sterującej
  • kolory standardowe: szary RAL 7016 (opcjonalnie RAL 5003)

Bezpieczeństwo pracy ramp przeładunkowych zapewniają:

  • blacha ryflowana, zabezpieczająca przed poślizgiem
  • zawór bezpieczeństwa, blokujący platformę w przypadku przedwczesnego odjechania pojazdu
  • blokada antywypadkowa, ochraniająca podczas prac konserwatorskich.

Więcej informacji i zdjęć na stronie www.promag.pl 

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019Zobacz więcej publikacji