NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Oprogramowanie Modula WMS

Modula WMS
Modula WMS
MODULA
DostawcaBaumalog
MarkaMODULA
WłasnyTak
LicencyjnyNie
AutonomicznyTak
Część systemu ERPNie

Kontakt w sprawie oferty

Baumalog
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
+48 22 725 42 22
www.baumalog.pl
info@baumalog.pl

System zarządzania magazynem Modula WMS jest pakietem oprogramowania idealnie sprawdzającym się w przypadku regałów automatycznych jak również tradycyjnych rozwiązań magazynowych (regały półkowe obsługiwane manualnie). Oprogramowanie Modula WMS może stanowić doskonałe uzupełnienie regałów windowych Modula albo funkcjonować jako całkowicie niezależne narzędzie do zarządzania magazynem. Modula WMS pozwala na zarządzanie magazynem w czasie rzeczywistym za pomocą interfejsu do komunikacji z systemem komputerowym.

Wszystko co jest potrzebne to komputer działający jako serwer oraz ilość klientów określona w zależności od potrzeb.

Modula WMS wykorzystuje darmową wersję SQL Express, która nie wymaga żadnych licencji. Jeśli użytkownik preferuje bardziej złożone rozwiązania bazodanowe, może zakupić odpłatną licencję zgodną z wymaganiami. W każdym przypadku baza danych SQL Server powinna być zarezerwowana wyłącznie dla oprogramowania Modula WMS.

 

 

OPTYMALIZACJA
Oprogramowanie stale wyszukuje optymalne lokalizacje, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń oraz zmniejszyć stany magazynowe

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Procedury operacyjne zostały efektywnie zaprojektowane, tak aby praca z oprogramowaniem była intuicyjna i łatwa.

INTEGRACJA Z SYSTEMEM ZEWNĘTRZNYM
Oprogramowanie Modula WMS może być w prosty sposób zintegrowane z systemami ERP (SAP, Oracle, Microsoft i inne), MRP i innymi aplikacjami wykorzystywanymi powszechnie w przedsiębiorstwach, zapewniając przy tym dokładną i ciągłą wymianę danych.

WZROST WYDAJNOŚCI
W celu optymalizacji zarządzania zamówieniami, oprogramowanie pozwala na przyspieszenie realizacji zleceń kompletacji jak również uzupełniania, przy zachowaniu zawsze pełnej identyfikowalności.

MOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJI
Modula WMS może być dostosowana do standardów systemu informatycznego działającego w przedsiębiorstwie, ogranicza tym samym wprowadzanie zmian w istniejących procedurach i ustawieniach.


Podstawowym pakietem oprogramowania dostarczanym zawsze z regałami Modula jest pakiet Modula WMS Base, który umożliwia zarządzanie materiałami (m.in. indeks, nazwa, stan, stan minimalny), graficzne zarządzanie lokalizacjami, realizację zleceń, wykonywanie inwentaryzacji,  zarządzanie operatorami oraz wymianę danych z zewnętrznymi systemami informatycznymi (import, export). Rozwiązaniem zaawansowanym jest pakiet Modula WMS Premium, który rozbudowany jest m.in. o automatyczną wymianę danych z zewnętrznymi systemami informatycznymi (import, export) przy użyciu formatu ASCII, ODBC, XML czy Excel oraz możliwość zarządzania materiałami na podstawie nr partii, tworzenie układu wydruku etykiet przez drukarki etykiet. Dostępnych jest też kilka opcjonalnych funkcjonalności a są to m.in. zarządzanie lokalizacjami materiałów znajdujących się poza regałami automatycznymi, obsługa radiowych terminali kodów kreskowych czy przypisanie zdjęć do artykułów. Pakiet Premium możemy dodatkowo uzupełnić o różne moduły dodatkowe jak np. Advanced Item Picking, który pozwala m. in. na zarządzanie listami wysyłkowymi, zestawami zamówień, strefami wysyłkowymi czy automatyczne tworzenie miejsc do odkładania artykułów.

 

Jeśli firma dysponuje własnym oprogramowaniem klasy WMS, można je zintegrować z regałami Modula poprzez dwa dostępne pakiety oprogramowania - Modula Driver lub Modula Link.

Więcej informacji dostępne na http://baumalog.pl/modula-software/

Baumalog jest polską firmą inżynierską, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Firma działa na rynku od 2011 r. Z  jej rozwiązań korzystają klienci z Polski, Europy jak i całego świata.

Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych.

Baumalog posiada własne biuro konstrukcyjne co pozwala w każdym przypadku dostosować  parametry i rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta – od doradztwa, poprzez przygotowanie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie, po uruchomienie i serwis.

Klientami firmy są głównie przedsiębiorstwa sektora metalowego i stalowego, używające w procesach produkcyjnych materiałów o dużych gabarytach i masach jak arkusze blach, matryce oraz dłużyce typu profile, pręty czy rury.

Oferta:

  • Regały automatyczne MonoTower i TwinTower do składowania dłużyc lub blach
  • System z użyciem układnicy magazynowej do składowania dłużyc lub blach
  • Magazyn komorowy do składowana bardzo dużych ilości elementów dłużycowych
  • Automatyczne regały windowe Modula do składowania drobnych przedmiotów (do 990 kg na półkę)
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji