NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe przepływowe PROMAG S.A.

Regały paletowe przepływowe PROMAG S.A.
Regały paletowe przepływowe PROMAG S.A.
Regały paletowe przepływowe PROMAG S.A.
Regały paletowe przepływowe PROMAG S.A.
Regały paletowe przepływowe PROMAG S.A.
Regały paletowe przepływowe PROMAG S.A.
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Zasada FIFOtak
Głębokość [mm]1200
Rozstaw rolek hamujących co [mm]1000

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Regały paletowe przepływowe, oparte na koncepcji FIFO (pierwsze weszło, pierwsze wyszło) stanowią idealne rozwiązanie w przypadku składowania towarów szybko psujących się, szczególnie w magazynach o dużej rotacji zapasów.

Regały paletowe przepływowe, dzięki ograniczeniu dróg transportowych, charakteryzują się wysokim wskaźnikiem wykorzystania powierzchni składowania. Ich konstrukcja opiera się na wykorzystaniu bieżni wałkowych, po których palety przemieszczają się pod wpływem działania siły grawitacji z miejsca załadunku do miejsca odbioru znajdującego się na drugim końcu bieżni. Obsługa regału odbywa się niezależnie z dwóch stron regału, co skutkuje oszczędnością czasu przy manipulacji paletami i zwiększeniem bezpieczeństwa, dzięki oddzieleniu strefy załadowczej od wyładowczej.

PROMAG S.A.
JEDNA FIRMA, TYSIĄCE WYPOSAŻONYCH MAGAZYNÓW

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019Zobacz więcej publikacji