NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowy produkt w firmie Zeppelin

Zeppelin
8 lutego 2018
Nowy produkt w firmie Zeppelin
GMK3060
Firma Manitowoc  porozumiała się z Zeppelin Polska Sp. z o.o., na dystrybucję dźwigów Grove w Polsce. Zeppelin Polska, z siedzibą w Kajetanach, jest uznanym dystrybutorem, który posiada sześć warsztatów w całej Polsce i zatrudnia zespół około 15 przedstawicieli handlowych, a także 53 techników terenowych.
 
Jan David jest Dyrektorem Generalnym firmy. „Jesteśmy bardzo podekscytowani i zaszczyceni mogąc reprezentować markę Grove w Polsce” – powiedział. „Naszym klientom sprzedajemy produkty najwyższej jakości, a produkty Grove znajdują się w czołówce pod względem jakości i produktywności wśród dźwigów i żurawi terenowych. Wiemy, że są bardzo popularne wśród naszych klientów.”
 
Thorsten Bolender, Area Sales Manager w firmie Manitowoc Cranes w Polsce, powiedział, że nowa nominacja, zapewni klientom w Polsce doświadczonego dealera, który dobrze zna rynek ciężkiego przemysłu budowlanego i będzie w stanie dostarczać rozwiązania dedykowane dla ich konkretnych potrzeb.
 
Manitowoc-appoints-new-Grove-distributor-in-Poland
Manitowoc-appoints-new-Grove-distributor-in-Poland
„Wierzymy, że ta nowa współpraca z Zeppelin Polska, pomoże zwiększyć obecność Grove w regionie i umożliwi nam zaoferowanie wysokiego poziomu wsparcia” – powiedział. „Wysoko wykwalifikowani technicy, którzy pracują w Zeppelin Polska.
 
Zeppelin
Foto: Zeppelin

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji