NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowe kompetencje spółek Galposter i Cursor

6 grudnia 2011
Nowe kompetencje spółek Galposter i Cursor
Nowe kompetencje spółek Galposter i Cursor

Cursor i Galposter – spółki z Grupy Outsourcing Experts specjalizującej się w outsourcingu procesów back-office, wsparcia sprzedaży i marketingu oraz call i contact center – łączą kompetencje w obszarze obsługi logistycznej i montażowej procesów identyfikacyjnych, produktów wsparcia sprzedaży, a także budowy i utrzymania sieci nośników reklamowych. Nowy model organizacyjny to kolejny krok w kierunku wdrożenia zintegrowanych rozwiązań oraz wykorzystania efektu synergii między podmiotami wchodzącymi w skład Grupy OEX.

Cursor – spółka oferująca rozwiązania z zakresu outsourcingu procesów wsparcia sprzedaży i

cursor_logo.jpg
cursor_logo.jpg
marketingu – przejmie kompetencje terenowe związane z instalacjami i montażami, które dotychczas realizowane były przez spółkę Galposter. Cursor – dysponując rozbudowaną siecią biur i magazynów regionalnych oraz wyspecjalizowanymi zespołami montażowymi – odpowiedzialny będzie za inwentaryzację obiektów, montaż wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej, a także utylizację starego oznakowania.

Wynikiem zmian organizacyjnych jest rosnąca specjalizacja spółki Galposter w zakresie rebrandingu wymagającego zaawansowanego know-how i korzystania z innowacyjnych technologii. W obszarze kompetencji Galpostera cały czas pozostają prace koncepcyjne i projektowe, do których wykonania niezbędne są specjalistyczne umiejętności i uprawnienia (np. budowlane, architektoniczne czy inżynierskie). Ponadto, Galposter – jako jedna z nielicznych firm tego typu w Polsce – posiada własne zaplecze produkcyjne. Pozwala to obsłużyć pełen proces zmiany identyfikacji wizualnej, również na bardzo dużą skalę.

galposter_logo.jpg
galposter_logo.jpg
Nowy model działania – wdrażany przez Grupę Outsourcing Experts – ma na celu wzmocnienie pozycji rynkowej w obszarze outsourcingu procesów identyfikacyjnych, którym towarzyszą wyspecjalizowane działania instalacyjne w terenie. Tego typu projekty – dedykowane przedsiębiorstwom posiadającym obszerną i zróżnicowaną sieć przedstawicielstw oraz punktów sprzedaży – wymagają elastycznej, a zarazem kompleksowej oferty.

- Współpraca spółek Galposter i Cursor pozwoli nie tylko uniknąć dublowania struktur, ale umocni pozycję obu podmiotów w poszczególnych segmentach rynku. Dalsza specjalizacja Galpostera w zakresie identyfikacji wizualnej – przy wsparciu operacyjnym i wykonawczym ze strony innej spółki z Grupy – umożliwi poprawę efektywności naszych działań. Nowy podział zadań z pewnością przełoży się na naszą skuteczność w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zleceń  – mówi Michał Zoll, prezes zarządu spółki Galposter.


Korzyści z nowego modelu działań rebrandingowych dostrzega też prezes zarządu spółki Cursor, Artur Wojtaszek. - Posiadamy rozbudowane struktury terenowe i instalacyjne, dysponujemy zespołem 120 stałych pracowników w 24 miastach. Ponadto, korzystamy z sieci 12 lokalnych biur i kilkunastu magazynów na terenie całej Polski. Ten potencjał, wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami oraz, znajomość lokalnych uwarunkowań doskonale sprawdzą nie tylko się w realizacji działań instalacyjnych, ale także wpłyną na zwiększenie liczby wyspecjalizowanych ekip montażowych – dodaje. Za zarządzanie zespołami związanymi z montażami oraz ich dynamiczny rozwój w spółce Cursor odpowiedzialny jest Krzysztof Staniszewski – szef działu Instalacje w Departamencie Logistyki.
Genesis PR

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji